Fenomen: Czas

Tekst piosenki

Brak wideo

Fenomen

Teksty: 44 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Fenomen: Czas

Hen w odeskim porcie banda grasowałaNie uchwytna od szeregu latZ policyjnych obław wychodziła całoNigdy nie ponosząc żadnych stratRef.:Czas minął, co nawywijałeś już nie wróciszDlatego mówi się, że na błędach się uczyszCzas minął co się stało to się nie odstanieZbitej szyby poskładać przecież nie jesteś w stanieCzas ucieka bez powrotnie, uświadom to sobieNie potrzebne słowa i nieszczerość w tobieKogo chcesz rozdrażnić twierdząc, że jesteś w porządkuFałszywymi gadkami pokazujesz brak rozsądkuDaremna nauka bez wyciągniętych wnioskówWielu tak się przejechało na ostrzu losuTo ziarno prawdy, które po wyrośnięciu w oczy koleCzas ucieka, a każdy musi przed siebie własnym toremNie zdziałasz wiele robiąc wszystko przez przekoreZ każdą chwilą (wiem, wiem) wiem coraz więcejInstynktownie przed siebie, a czas ucieka coraz prędzejCzas ucieka coraz prędzej, a czas ucieka coraz prędzejRef. Czas minął, a wykrzykniętych słów nie cofnieszOne stoją jak rysa na szkle, kiedy to pojmiesz?Więc zastanów się może, kiedy coś pierdolnieszBo dużo gadasz, mnie nie ma, a potem zabawa w tłumaczaUważaj (uważaj) są rzeczy, których się nie wybacza (nie wybacza)O których się nie mówi, ale pamięta się te hasłaZapamiętaj, ziarno poraz drugi (nigdy) nie wyrastaCzas minął a twoje słowa w myśli nie ginąłBo są trwałe jak dekoracja krepinąłZostajął na stałe, jak woda nie upłynąłJak czas nie przeminął, zostanął w pamięciBo do szczerego życia nie wystarczą tylko dobre chęciRef. Chłopak nie łam się, ile razy on to słyszałBo w duszy się czuje i ilość łez, która wypływaOn zrozumiał, że czas mija, choć po tylu latach życiaZostała ci jeszcze chwila, została ci jeszcze chwilaTo najgłębsze wspomnienia, które w pamięci zostałyTrudno jest zrozumieć, że czas leczy ranyMyśli nie dają spokoju i znowu łzy na twarzyNie szukając winnego oczekuje co się zdarzyWiedząc, że czasu nie cofniesz, tyle rzeczy w oczy raziZ jego upływem dorasta się z tą myślą, że on mijaI odchodzi to wszystko co kiedyś mogłeś zyskaćDziś wyłącznie tylko traciszUważnie patrz pod nogi, bo coś może się przytrafićBo coś może się przyrafić, bo coś może się przytrafićRef. Czas mija, a każdy z nas jest coraz starszyŻyciowe sytuacje, uważaj to nie żartyBo chłopaczyna zginął, choć dopiero tasował kartyTa wiadomość szok, płacz, wódka, nienawiść w oczachSzał, że możesz kogoś zabić, tylko popatrz (tylko popatrz)Szyba rozwalona, ręka zakrwawionaTo mu życia nie wróci, ale ona tak nie myślałZ Bogiem się kłócił, ludziom wymyślałBo to kurewski ból, gwałtowny cios jak w szybe kryształOdłamki szkła raniął serce i rękę prawąOd rana myśli nad tą sprawą całą, co to byłoMa nadzieje, że się śniło, ręka nieruchomaA on naprawdę zginął, już nigdy nie będzieTak jak było, bo czas minął, bo czas minął, bo czas minąłRef. (2x)
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Fenomen: Czas

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fenomen: Czas

Skomentuj tekst

Fenomen: Czas

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • fenomen czas
 • czas fenomen tekst
 • fenomen - czas tekst
 • fenomen teksty chlopak nie lam sie
 • moze to nie czas tekst piosenki

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czas - Fenomen, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czas - Fenomen. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fenomen.