Ferlin Husky: Just another lonely night

Tekst piosenki

Brak wideo

Ferlin Husky

Teksty: 213 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ferlin Husky: Just another lonely night

Just another lonely night An ashtray filled with cigarettes but none with lipstick stains A secret place where lovers met but never will again I hate to sit here all alone with blues for company But I'll just stay here by the phone in case you call for me Just another lonely night just another lonely night The coffee's cold and heartaches call oh why can't it be you Please don't let this be the end of the love that we once knew I can't believe that you won't call so I'll just sit and wait My foolish heart keeps telling me she's just a little late Just another lonely night just another lonely night
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ferlin Husky: Just another lonely night

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ferlin Husky: Just another lonely night

Skomentuj tekst

Ferlin Husky: Just another lonely night

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Just another lonely night - Ferlin Husky, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Just another lonely night - Ferlin Husky. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ferlin Husky.