Ferlin Husky: Just for you

Tekst piosenki

Brak wideo

Ferlin Husky

Teksty: 213 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ferlin Husky: Just for you

Just for you just for you that's why I say the things I say and I do the things I do No one else can make my arms feel like they're wrapped around the world Yes I live my life just for you Each day I wake up with a kiss just for you And I count my many blessings and I thank the Lord for you And each minute of the day I live a dream that has come true Yes I live my life just for you Just for you...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ferlin Husky: Just for you

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ferlin Husky: Just for you

Skomentuj tekst

Ferlin Husky: Just for you

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Pierwsza miłość Genzie
  „Czułem, że muszę zagadać To nie była łatwa sprawa Naszła mnie lekka obawa Nie ma co się zastanawiać Serce mi bije za szybko Tylko piszemy, widzę cię za szybką Kiedy znajdziemy się blisko Emocje”
 • Mama (piosenka z 'Mam talent') Bartek Wasilewski
  „Bartek Wasilewski wykonał ten utwór w programie "Mam talent". Życie ma psychikę że odbiera czasem mowę twoje oczy tak piękne prawie jak karmelowe ja jestem twoim synem zawsze będę pamiętał ja”
 • I że czuje się sam - feat. Michał Szczygieł (prod. Michał Głomski) Julia Rocka
  „Znowu dzwonił do mnie w nocy i wysyłał wiadomości, których mam już dosyć. (Oooo) Nie chcę dłużej tego znosić, nigdy nie zrozumiem o co jej w sumie tak naprawdę chodzi. (Oooo) To nie trwało za dłu”
 • Chłopiec - feat. Patrycja Markowska, Sarius (prod. Zalucki) Sebastian Fabijański
  „Mamo zobacz jak twój syn już dziś nie płacze Bo jestem ponad, a błędy biorę na klatę Szukam Boga tam gdzie czeka tylko Diabeł By z dna wyciągać tych, co widzieli mój upadek Ale wstałem. Idę dalej,”
 • Och i ach Sylwia Grzeszczak
  „Siadam, bo już się zaczął film Zobaczmy go do końca dziś Nasze historie z kilku lat O czym to jest? No, powiedz sam Ten dla dorosłych świat nas zwiódł Co chwilę chciał coś mieć na już Jakąś prze”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Just for you - Ferlin Husky, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Just for you - Ferlin Husky. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ferlin Husky.