Fisz: Stop

Tekst piosenki

Brak wideo

Fisz

Teksty: 58 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Fisz: Stop

Stop wyłączam się na chwilę Stop, stop, stop Stop wyłączam się na chwilę A stop, stop, stop Stop wyłączam się na chwilę A stop, stop, stop, stop, stop Stop wyłączam się na chwilę Aha stop wyłączam się na chwilę, choć troszeczkę spokoju, Bo mam takie pudło ogromnie, telewizor w moim pokoju. Tyle informacji, głupot i banału, rodzi się tyle pytań, Po co? Dlaczego? A jak? Kto? Co i gdzie? A ja chcę wyłączyć się choć na chwilę, Bo głowa pęka o nadmiaru informacji, Pytań, kto tutaj nie ma racji, a kto ma rację. Po co to zrobił, dlaczego i za co? Czy go ukarają? Czy za to płacą? Tyle pytań, lecz nie dzisiaj Siadam w fotelu, rozluźnione mięśnie, Masuję leniwie obolały kark, Z głośników De La Soul i wyłączam się dzisiaj, Więc niech telefon nie dzwoni. Spokojnie do mnie mów, mów szeptem I masuj po obolałej skroni. Nie interesuje mnie, co wokół się dzieje. Chcę spokoju dla ciała, dla ducha, Choć na chwile przystanąć, Gdy wokół wszystko tak pędzi I tyle pytań, na które szukam odpowiedzi, Lecz nie dzisiaj, bo dziś mój tyłek na kanapie tak wygodnie siedzi. Stop, wyłączam się na chwilę, A mówię stop, a mówię stop.... ohhhooo Stop, wyłączam się na chwilę, A mówię stop, a mówię stop. Stop, wyłączam się na chwilę, A mówię stop, a mówię stop. A zatrzymaj mnie, wokół tyle pytań Boję się, że nie zdążę znaleźć odpowiedzi, Lecz nie dzisiaj, nie, bo dziś mój tyłek wygodnie w fotelu siedzi. A zatrzymaj mnie, a zatrzymaj mnie, A zatrzymaj mnie, a zatrzymaj mnie, A zatrzymaj mnie, zatrzymaj mnie. A otwórz okno czas wpuścić świeże powietrze I słońce niech oświetli mój pokój. Panuje taki spokój, nie myślę o niezałatwionych sprawach, O tym, co ma zrobić, o całym tym pośpiechu. Połóż mi na głowie swoje ręce Ja nie chcę słuchać o tym więcej, Tylko rozlać się na kanapie I uwolnić z głowy wszystkie myśli, Nie robić nic, zupełnie nic, Tylko kręcić bezmyślnie placem u dłoni, Nie martwię się tym czy jest ktoś taki, kto źle życzy mi. Ja wyłączam swoją aparaturę. Niech nic się nie dzieje, Tylko ten wiatr, co tak silnie dzisiaj wieje, Niech przegoni te czarne chmury i wszystkie te bzdury. x3 Stop, wyłączam się na chwilę. Niech przegoni te czarne chmury i wszystkie te bzdury. Stop, wyłączam się na chwilę. x4
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Fisz: Stop

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fisz: Stop

Skomentuj tekst

Fisz: Stop

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Face it alone Queen
  „hen something so near and dear to life, Explodes inside, You feel your soul, Is set on fire. When something so deep and so far and wide, Falls down beside, Your cries can be heard, So loud a”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • fisz stop tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Stop - Fisz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Stop - Fisz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fisz.