Fisz - Warszafka tekst piosenki - Teksciory.pl

Fisz: Warszafka

Tekst piosenki

Brak wideo

Fisz

Teksty: 58 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Fisz: Warszafka

Efieszet, Pablo Hudini przy mikrofonie Warszafka płonie, Warszafka płonie. Efieszet, Pablo Hudini przy mikrofonie Warszafka płonie, Warszafka płonie. Efieszet, Pablo Hudini przy mikrofonie Warszafka płonie, Warszafka płonie. A jestem VIP-em przyjechałam dużym czarnym jeepem, wiesz Jestem z prawdziwym stylem typem Dzień dobry wita się góra z górą, szczyt ze szczytem. Jestem znany lubiany na salonach, wiesz Jestem nieco sztywny, lecz jestem z klasą Jestem typem z kasą, śledzę wszystkie trendy Bywam tu i tam, tu i tam. Znam wszystkich, których trzeba znać, robię imprezki, Na których będą grać znane gwiazdy z telewizji, wiesz Do wódki i zagrychy będą śpiewać swoje kichy. Mam wstęp mam dostęp, do nowości ze świata. Mam modną kurteczkę, rozmowy o interesach Z aktorkami z modelkami pierwsza klasa, pierwsza klasa. Jestem VIP-em, ważny jestem, A salonowym typem, każdym gestem Ja idę tędy, którędy idą trendy. Jestem wciągnięty, tym pochłonięty. Uwielbiam chodzić na ekskluzywne spędy, Trochę napięty, trochę nadęty Jakby z krochmalu trochę wyjęty Obładowany plakietkami, wejściówkami , Zajęty wszelkiego rodzaju gatkami. Piję alkohol z takimi samymi jak ja typami, A za ich plecami nazywam ich baranami. Wyszło z worka szydło, My jesteśmy po prostu kulturalne bydło. Jak potrzeba mam nowości, nowinki prosto z nieba, Mnie nie rusza bieda, kupię jak ktoś nie da. Trochę we mnie zgreda i dostanę medal Za to, że robię wszystko, wszystko to, co trzeba By jak najlepiej siebie sprzedać, By jak najlepiej siebie sprzedać. W sobie zadufany, elegancki, arogancki Macie mi pochlebiać, macie mi pochlebiać. Wiesz jestem VIP-em mam to wypisane na plakietce, wiesz Darmowe drinki, ekskluzywne minki, Dziewczynki z wyższych półek wiesz, Co chcesz, co się pytasz, ja Cię nie słyszę teraz, Trudno jest mi się do Ciebie zgiąć, nagiąć jak trzeba. Mam czarne buty na glebie, a głowa sięga nieba, wiesz Głowa sięga nieba ...aha Efieszet, Pablo Hudini przy mikrofonie Warszafka płonie, Warszafka płonie. Efieszet, Pablo Hudini przy mikrofonie Warszafka płonie, Warszafka płonie. Efieszet, Pablo Hudini przy mikrofonie Warszafka płonie, Warszafka płonie. Efieszet, Pablo Hudini Warszafka płonie, Warszawka płonie. Efieszet, Pablo Hudini Warszafka płonie, Warszawka płonie.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Fisz: Warszafka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fisz: Warszafka

 

Skomentuj tekst

Fisz: Warszafka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Fiołkowe Pole Sobel
  „Słodka jak truskawki latem A trzyma w łapie tylko kubek słonych łez Skromna jak pole fiołkowe I to w ponury dzień Ej, chyba dzwoni kurier Tylko szkoda ze tym razem kwiaty wylądują w kuble Dobrze”
 • Bletka Opał x Gibbs
  „Odklejony jak bletka pośliniona ze złej strony Się poruszam po miejscach niezauważony I tak otumaniony, jak większość w tym mieście Rozerwane serce przez emocje targane wiecznie Jak bletką na w”
 • Niemożliwość pożegnań (ft. Bisz) Pawbeats
  „pogubiony w codzienności czas znajduje już z rzadka usiąść z tobą swobodnie na dłużej nie sprawdzając zegarka jedyne formy bliskości wspomnienia aż ciężkie od znaczeń mówiące wszystko, czego ni”
 • Hieny chichot Intruz
  „Znam dobrze hieny chichot Jest gorszy kurwa niż fleszback Ten rap was wypatroszy hieny Od szyi po pępek Dawaj bit bo coś mi ciąży Tej znajomości to defekt Nigdy już nie będę naciągany jak naplet”
 • Prawda o nas Sylwia Grzeszczak
  „witaj w domu w samą porę za oknami sztorm masz ten spokój rollercoaster bierze mnie krzyknij już stop powiedz komu jak nie tobie opowiadać mi robić szum z błahych spraw godzić się słodko t”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • jestem vipem fisz
 • warszafka fisz tekst
 • warszafka plonie tekst
 • warszafka
 • jak nazywa sie piosebka warszawka płonie

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Warszafka - Fisz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Warszafka - Fisz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fisz.