Fu: G

Tekst piosenki

Brak wideo

Fu

Teksty: 35 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Fu: G

W życiu można popełnić wiele błędów Niespodziewanie tego później żałujesz Pamiętaj nikt nie jest doskonały A być doskonałym to nie sposób Przekaz do właściwych osób Przekaz godny uwagi, słuchaj F.U. - głos rozsądku Raz, raz, raz Rozpłynął się wielki sen niewidoczny jak tlen Daleko hen w sposób ten Czasem mówię do siebie - zmień coś w swoim życiu Zastanawiam się nad wszystkim w ukryciu Przemawia do mnie głos rozsądku jak do Mesjasza Bóg Pomyśl ile sytuacji mógł byś zmienić jak byś mógł Drogocenne bóstwa, bez-bezmyślność, popełnione głupstwa Chciałbym cofnąć czas żeby je naprawić, zreperować je Rozsądkiem zabić, chciałbym wyrazić to mocniej Kiedy zajdzie potrzeba trzeba opanować emocje, choćby porcję Przemyśleć negocjacje, mam absolutną rację To trzeba zakończyć, przeprowadzić renowację To jest prawda tak jak to, że Kain zabił Abla Decyzja niczego niewarta, historia mądra i ważna Która daje do myślenia, bo jest poważna, cały czas, właśnie tak Są takie rzeczy które chciałbyś zmienić Głos rozsądku, musisz to ocenić Docenić siebie samego, szanować to co się ma Być temu uległym, wiadomo los potrafi być przebiegły Niewiadomo co się zdarzy, lepiej odpukać Problemów nigdy nie szukać, czy zechcesz mnie posłuchać? Życie jest jak winda która się nie zmienia Trudne i do przemyślenia złe wady które chcą cię zniszczyć Zbezcześcić to co w tobie jest najlepsze Złe podstępy są nieraz skuteczne, lecz czy rozsądniejsze? Z czasem stają się głodniejsze Zmieniają się z mniejszych na większe Zastanawiam się czy to jest konieczne Rozsądek podpowiada ci, że to niebezpieczne Zacznę w tym wszystkim burzyć, bo czas teraz głową ruszyć I oznajmić trzeba życie, uczyć, kroczyć po błędach i porażkach Nie w czarnych płaczach, zwłaszcza jak masz rozsądny warsztat To przyjmij to z dumą, masz to w zastaw I to jeszcze nie basta to odświeża umysł jak buty pasta Prawdę muszę dociec, bo wobec siebie trzeba żyć w porządku Słyszysz ten głos oddalony w zakątku To głos rozsądku, który kończy na tym wątku To głos rozsądku, głos rozsądku Idealna postawa wobec siebie samego To podstawa życia codziennego Ważna sprawa dla mnie, dla każdego Takie żądzą prawa nie od dnia dzisiejszego
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Fu: G

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Fu: G

Skomentuj tekst

Fu: G

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki G - Fu, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu G - Fu. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Fu.