Grammatik: 3

Tekst piosenki

Brak wideo

Grammatik

Teksty: 43 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Grammatik: 3

[skrecz] yeah(Eldo)Jestem wolny dzięki temu pisze teksty na kartce,obdarzony szczęściem bo ktoś zapalił latarnie,to siedzi w nas jak drugie ja jak szósty zmysł,delikatne jak puch i pył relacje,między tymi którzy wchodzą w reakcje,kompromisy bo często tylko jeden ma racje,dwie osobowości może z różnych swiatów,może z różnych miejsc ale ufam mu jak bratu,głowa pełna gratów serce pełne brudów,lata na scenie a my wciąż gadamy do szczurów,sprzątam graty GieReM rap nic pozatym,świat kusi ważne żeby być ponadtym,łącze razem fakty, werbel, sampel, basy,kasy nie ma co liczyć waże żeby kawałek był klasyk,Studio 33(trzy trzy) tam wiele godzin przy pracy,Grammatik "3", Jotuze, Eldo DJ Taśmy Trzaski,[skrecz] yeah(Jotuze)Coś na obraz dla (Ody???) i to nie tylko w rapie,w życiu różne postawy choć czasem ten sam charakter,z dwóch różnych światów niewiadomo skąd sie wzieli...Grammatik to nie tylko zespół z Warszawskich peryferii...to ten okręt który nie cumuje w porcie,ciągle wiatr w plecy czas trzeba wykorzystać mądże,szacunek i przyjaźń to fundament tej relacji,pewnie zmieżamy do celu nie poddając się stagnacji,wiadomo są rzeczy o których nie mówi się głośno,czasem są potrzebne chwile by od siebie odpocząć, wiesz???to nie idylla jak to w życiu przecież bywa,może być różnie ale kompromis to nasza siła,to historia prawdziwa nie ma tu żadnej przesady,dwóch odmieńców z tłumu którzy walczą z realiami,gdybym miał cofnąc czas i pomyśleć nad wyborem,nawet drugi raz obrałbym tę samą drogę,[skrecz] To rap pierwsza klasa...Text ze słuchuTobol, LubliniecLipiec 2005
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Grammatik: 3

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Grammatik: 3

Skomentuj tekst

Grammatik: 3

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • GoogleCom gramatik3 tekst

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki 3 - Grammatik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu 3 - Grammatik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Grammatik.