Habakuk - Jedno tekst piosenki - Teksciory.pl

Habakuk: Jedno

Tekst piosenki

Brak wideo

Habakuk

Teksty: 59 Tłumaczenia: 0 Wideo: 5

Tekst piosenki

Habakuk: Jedno

One normal situation of Rastafari,Czyli uśmiech zamiast łez.One normal situation of Rastafari,Czyli uśmiech zamiast łezPrzecież korzenny taniec dla BogaTo żadna trwoga ani żaden stres.Przecież korzenny taniec dla BogaTo żadna trwoga ani żaden stres.Ref: Kaman tu rege fan....Reggae bez konfliktów, dlatego Mówi o miłościPrawdzie, sprawiedliwości i radości.W życiu codziennym, w życiu codziennymJedynym konfliktem jest Odwieczne zmaganie się dobra i zła.Jedynym konfliktem jest Odwieczne zmaganie się dobra i zła.Rozumiejąc to ludzie w drodze mówią:ONE LOVE, ONE BLOOD ONE DESTINY...Jesteśmy Jednym pod słońcem.Wzajemne przenikanie w wędrówce do nieba,Dread bread i ziemia glina.Wojna na słowa, wojna na słowa.Gdy serce mówi TAK,Umysł daje do odwrotu znak.Gdzie serce mówi TAK,Umysł daje do odwrotu znak.A Ty uchwyć moment, jedną chwilę,Przerwę świadomości,Pełnię jedności.Tak jak Rasta w Polsce,Autentyczny oddech Rege,Żywa inspiracja, prawdziwy Duch,Korzenie, palenie ziół.Sznurki do nieba, drabina do Boga,Jedna droga, mówię jedna droga.Sznurki do nieba, drabina do Boga,Jedna droga, mówię jedna droga.
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Habakuk: Jedno

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Habakuk: Jedno

 

Skomentuj tekst

Habakuk: Jedno

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiesz Jak jest Natalia Zastępa
  „W powietrzu już warszawski sen znów tak jak kiedyś zaspać chcę dzisiejszy splif, wczorajszy jazz to wszystko przeżyć jeszcze chcę po trawie boso iść przez nowy świat bez wstydu spojrzeć w uśmi”
 • Palo Santo Opał x Gibbs
  „Oczyszczam energie Jak Palo Santo Nosiłem już wiele Więc oddaje dusze na custom Tłumić emocje nauczył mnie tatko Ciągle powtarzaną mantrą, Że chłopaki nie płaczą Wiesz… Oczyszczam energie J”
 • MVP OIO
  „rap jakbym nosił beggi ona widzi ile mam hitów so many! nosze ciuchy z reguły węższe niż powieki duże miasta daje tylko leki mi wiec jeżdżę po nich w moim aucie w którym nie dotkną mnie żadne bł”
 • Hey Man Brodka
  „Hey Man What are you doin’? Come on my .. Now, what you blow it! Simply plan I hang around Hey Man What are you thinkin’? Come fill my cup And watch me sinking Simply plan I take a ri”
 • Wirus Rolex
  „r do o do l do e do x chociaż lękam się zegarów jak zły chromofobobie dziwne czasy gdzie nie pójdziesz tam widzisz maski może i lepiej że nie widać ich prawdziwej twarzy żyje się lepiej odką”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jedno - Habakuk, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jedno - Habakuk. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Habakuk.