happysad: Bo to czego

Tekst piosenki

Brak wideo

happysad

Teksty: 106 Tłumaczenia: 0 Wideo: 55

Tekst piosenki

happysad: Bo to czego

Nie interesuj się nie pytaj się o nic nie zgubimy się nie zbłądzimy przecież nie ma tu nic co by mogło rządzić nami co by mogło zakazać nam życie i jedno co musi do nas dojść co musimy pojąc ze to nie my to nie my to nie my a oni muszą stad wyjść Bo to czego brak nam ... to świat w którym nie ważne są słowa Bo to czego brak nam obojgu to czas który biegnie od nowa Nie interesuj się nie pytaj się o nic nie zbłądzimy się nie zgubimy przecież nie ma tu nic co by mogło rządzić nami co by mogło nakazać nam zgnić i jedno co musi do nas dojść co musimy pojąc ze to nie my to nie my to nie my a oni muszą stad wyjść Bo to czego brak nam obojgu to świat w którym nie ważne są słowa Bo to czego brak nam obojgu to czas który biegnie od nowa
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

happysad: Bo to czego

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

happysad: Bo to czego

Skomentuj tekst

happysad: Bo to czego

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • BD GRAŁ Dwa Sławy
  „Chudy chłopak, stoję sam na ulicy Wisi na mnie biały tanktok Wcale nie musze dużo ćwiczyć a będę dojebany jak kangur rapowali że życie to plaża, ale jakoś ich nie widzę w cabrio ujebali ręczniki ”
 • Piła (ft. Blaga) Deys
  „Motorowa piła, Blaga Blady, No i blant Od nóżki do nóżki Klepa cały Hasha Gang Motorowy terror Ziom odpalaj chainsaw Halo moto, co idioto? Piłujemy świat! Motorowa piła, Blaga Blady, No i bla”
 • Niewidzialny Gibbs
  „Na celowniku byłem już od dziecka Lecz nigdy nic na pokaz Nadal jestem nie do zdjęcia Gdy przyjdzie na mnie pora zagram ci ostatni hejnał Więc krzyczcie teraz: hejnał! Póki ten ogień w sercach ”
 • Bravo (ADI BRAVO) Adi Nowak
  „Mama miała cinquecento Szyliśmy nicią cienką przeszliśmy liczną mękę przyszedłem być legendą słodka przyszło gorzka przeszło słodka przyszłość gorzka przeszłość słodka przyszło gorzka prze”
 • Tato (piosenka w hołdzie dla ojca) Krzysztof Krawczyk Jr.
  „Rozłączył nas los, mój drogi kochany tato Odpłynąłeś w dal, daleko w długi rejs Tak Ciebie mi brak, tęsknię za Tobą tato Nie jestem dziś sam, dookoła przyjaciół mam A mogło tato piękniej być, za”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Bo to czego - happysad, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Bo to czego - happysad. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - happysad.