Hemp Gru: H.W.D.P.

Tekst piosenki

Brak wideo

Hemp Gru

Teksty: 64 Tłumaczenia: 0 Wideo: 13

Tekst piosenki

Hemp Gru: H.W.D.P.

Ha hahaha Wu wuwuwu De dedede Peeeeeee... x2HWDP to idea ulicza ciosy ciosem od zawsze tu się buligłos opozycji, który zasila gniewon nie chodzi spać, on walczy niczym lewta siła w nim, którą urodził bóljednoczy tłum, choć jest ruchomy gruntpamiętaj strach nie złamie kajdan ściskuwiesz o tym ziombo przeżyłeś to wszystkoHWDP to systemu defekttaki jest efekt, podwójny kodeks przeczeńpierwszy to prawo, które ustawił rząddrugi to my, uliczny samosądtajemny krąg, gdzie zdrada jest jak zgonw podsumowaniu odpala sie mój jointHa hahaha Wu wuwuwu De dedede Peeeeeee... x2hasło to widnieje ziom na niejednym murzetu niektórzy ludzie dziabią je na skórzeHWDP nie muszę tłumaczyćczterema słowami wyrażamy swą nienawiść poniżają, biją, oczerniają naszych braciczęsto niewinnych wsadzają za kratyw wielu sytuacjach nadużywają władzyno i zazwyczaj pozostają tu bezkarnijak z nimi walczyć, powiedz mi jakprawo jest dla ludzi lecz nie zawsze po ich stronie, brati to jest fakt, nie da się zaprzeczyćpowiedz, ilu młodych ludzi przez to rany leczytu wystarczy tylko, że frajer nawymyślaprzedstawi historię, która z palca wyssałzarzutów długa lista, zwykłe pomówieniaw ten właśnie sposób możesz trafić do więzieniaHa hahaha Wu wuwuwu De dedede Peeeeeee... x2WWDZ chłopak z Mokotowaludzie z całej Polski potwierdzą te słowapała to pała, na balasów nie trać czasu ziomwiesz ile te kurwy dostają kutasów?łazi taki chujek węszy nawet gdy nic się nie dziejewywalają blachy, prosto w ryk się śmiejewpadli rano z nakazem, niby ktoś coś widziałprzeszukali wszystko, nawet skowyt się nie przydałorient, bo jeden przypałmoże wszystko zniszczyćprzez konfitury znów tracimy bliskichto ulica, nie dajesz rady?do szkoły wracaj szybkoprzynosisz wstyd matce i ojcu pizdocałe osiedle wie, że z psami się nie gadaidziesz na układ gnoju? mówię ci biadabez honoru i zasad, śmieć, w mordę jebanyśmierć konfidentom, tak zostałem wychowanyHa hahaha Wu wuwuwu De dedede Peeeeeee... x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Hemp Gru: H.W.D.P.

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Hemp Gru: H.W.D.P.

Skomentuj tekst

Hemp Gru: H.W.D.P.

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (13 maja 2013, 16:35)
Re: Hemp Gru - H.W.D.P.
KKKKKKKUUUUUUUUUURWWWWWWWWWAaaaaaaa

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • hemp gru h.w.d.p.
 • hawdp tekst
 • hemp gru ha ha ha w w w
 • Hemp gru H.W.D.P
 • hg hwpd

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki H.W.D.P. - Hemp Gru, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu H.W.D.P. - Hemp Gru. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Hemp Gru.