Hunter: Odbicie wojny

Tekst piosenki

Brak wideo

Hunter

Teksty: 137 Tłumaczenia: 5 Wideo: 43

Tekst piosenki

Hunter: Odbicie wojny

Spójrz w odbicie wojny A odnajdziesz tam siebie Jedną z milionów kukiełek w politycznej grze Popatrz w odbicie Popatrz w odbicie Zobaczysz w nim swoją twarz I swoje pieprzone przeznaczenie!!! W odbiciu wojny zobaczysz prawdziwy sens zabijania Lecz jeśli zabijasz kogoś Zabijasz także siebie!!! Lustro wojny... Lustro wojny... Lustro wojny... Lustereczko powiedz... WOJNA!!! 1, 2, 3, 4... maszerują oficery 5, 6, 7, 8... wszystkie dzieci mają w nosie 9, 10, 11... które z dzieci teraz zaśnie...? W obiciu wojny Zobaczysz Panów i nas - Niewolników Gdy Duzi Chłopcy zaczynają się bawić... Matki opłakują swoje dzieci Więc zniszcz to odbicie! ... pieprzyć wojnę!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Hunter: Odbicie wojny

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Hunter: Odbicie wojny

Skomentuj tekst

Hunter: Odbicie wojny

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • 1 2 3 4 maszerują oficery 5 6 7 8
 • 1234 maszeruja oficery
 • 1234 maszerują oficery 5678
 • 1 2 3 4 maszeruja oficery
 • 1234 marszerują oficery

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Odbicie wojny - Hunter, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Odbicie wojny - Hunter. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Hunter.