Ich Troje: Cztery piweczka

Tekst piosenki

Brak wideo

Ich Troje

Teksty: 171 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Ich Troje: Cztery piweczka

Po małym piwku z samego rana Kazio ruskiego wniósł szampana na to się chłopcy uśmiechnęli będzie zabawa przy niedzieli temat się zdarzył polityczny że lepiej było za komuny człowiek nie robił i się liczył a teraz liczą się fortuny Cztery piweczka i flaszeczka, trzy papieroski, bośmy z Polski niech śpiewa z nami cała sala kto się nie łapie, niech ... się drapie Koło południa przyjechał Heniek niesie butelkę po Szopenie w butelce bimber orzechowy co nam poprawia dar wymowy bierzemy Polki na tapetę i przykładamy do nich oka: kto jaką chciałby mieć kobietę w czym ma być wąska, w czym szeroka Cztery piweczka i flaszeczka, trzy papieroski, bośmy z Polski niech śpiewa z nami cała sala kto się nie łapie, niech ... się drapie Nocno pod wieczór przyjeżdża Felek bardzo już mocno po kościele mówi, że zbrzydło mu to picie w kraju nad Wisłą całkowicie wszyscy jak jeden przytakują tu, kurna, nic sie zrobić nie da choćbyśmy pili całe życie stale tu będzie przecież bieda Cztery piweczka i flaszeczka, trzy papieroski, bośmy z Polski niech śpiewa z nami cała sala kto się nie łapie, niech ... się drapie
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ich Troje: Cztery piweczka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ich Troje: Cztery piweczka

Skomentuj tekst

Ich Troje: Cztery piweczka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Spójrz (ft. Hodak) Alicja Szemplińska
  „Gdzie poniesie mnie nurt zdarzeń z tobą czy nie - to nieważne zmienię ich treść tak jak zechce nie mam siły już błądzić ze mgle wszystkie szybkie myśli każde słowo nocne ciebie które już nie”
 • CEO (Młody Szef) ft. bahsick Kaz Bałagane
  „Młody Szef poda nie... a dres nawet nie wchodzę na mównicę, mordo bo każdy krzyczy tu mój tekst Młody Szef Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg Każdy chłopina co płynął dociera na brzeg ”
 • JADĘ DO DOMU Sorry Boys
  „Jadę do domu Jadę na chwilę, dwie Jadę spóźniona Sto myśli kłębi się Jadę do domu, do domu Wyglądaj mnie Powoli ściemnia Powoli ściemnia się Widzę jej ogon Znowu prowadzi mnie Znajomą drog”
 • Intruzowaty Intruz
  „Jak coś to pisze z Intruza I kolegę brzuchomówcę Pokaż kota Który nie zamoczyłby ryja w deszczówce Nie wiem jak to będzie z jutrem, muszę załatwić odtrutkę Słowa mają być wiaduktem, wdycham wio”
 • Bletki (SBM Starter) bambi
  „Nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki skręc i podpal co ci co na duszy siedzi nastoletnie życie zawijane w papierowe bletki .... znikających gwiazd co zostawić po sobie nic nie ma”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Cztery piweczka - Ich Troje, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Cztery piweczka - Ich Troje. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ich Troje.