Ich Troje: Koks

Tekst piosenki

Brak wideo

Ich Troje

Teksty: 171 Tłumaczenia: 0 Wideo: 24

Tekst piosenki

Ich Troje: Koks

Usiąść i siedzieć o wszystkim chcieć wiedzieć i nie chcieć już nigdy wstać patrzeć wesoło nie kręcić się wkoło i nie chcieć już nigdy spać wiedzieć dlaczego nie kochać już tego i nie chcieć już nigdy brać pytać natrętnie uśmiechać się wstrętnie i nie chcieć już nigdy się bać czemu mama pozwoliła - czemu mama ich wpuściła czemu tata nie powiedział i wciąż w swym fotelu siedział czemu mama nie krzyczała - czemu mama forsę dała czemu tata nie chciał wiedzieć - tylko nam pozwolił... nie wiesz już nic nie chcesz wiedzieć już nic nie wiesz nic - to nie musi tak być nie wiesz już nic nie chcesz wiedzieć już nic nie wiesz nic - to nie musi tak być jakiś ból - jakiś żal jakiś blask i słońca skwar jakiś dzień - jakaś noc to drugów moc! potęga i siła z nas wszystko wypiła zeschnięci, spuchnięci leżymy jak wzdęci czemu mama pozwoliła - czemu mama ich wpuściła czemu tata nie powiedział i wciąż w swym fotelu siedział czemu mama nie krzyczała - czemu mama forsę dała czemu tata nie chciał wiedzieć - tylko nam pozwolił...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ich Troje: Koks

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ich Troje: Koks

Skomentuj tekst

Ich Troje: Koks

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • CAKE (feat. KIZO) DZIARMA
  „On czuje do mnie pociąg - to nie PKP (uh) Sam nie da się pociąć, albo strzelić w łeb (uh, uh) THC znowu palimy na stres (uh) Nie robi koleżanek moich, rucha tylko mnie Mokre majtki, Netflix, blunt”
 • ORIGAMI (ft. korweta) Ronnie Ferrari
  „nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z pieniędzmi, co? ORIGAMI nie gadam z pałami Jedziemy z kur_ a kur*jadą z nami wow, tacy zabiegami robimy z p”
 • All For You Topky
  „Tried to write you a love song thought I could so far what I told you - you misunderstood it used to be so good what went wrong with us? I remember a night in Montparnasse you gave me a painti”
 • Ghetto Miszel
  „2k22 to 25 powód żeby zarobić rucham czas jak posuwam kroki proste sztuki gorzki boki p branża mnie chce ale ja nie chce jej wiesz jak jest wszystcy chcą mnei zjeść goni papier robieć ”
 • Raper w sutannie Ks. Jakub Bartczak
  „chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś chodzę uśmiechnięty tak działa duch św. bug działa jest co złe mam to gdzieś Bramy piekielne go nie przemogą ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ich troje koks

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Koks - Ich Troje, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Koks - Ich Troje. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ich Troje.