Ich Troje - Koks tekst piosenki - Teksciory.pl

Ich Troje: Koks

Tekst piosenki

Brak wideo

Ich Troje

Teksty: 170 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Ich Troje: Koks

Usiąść i siedzieć o wszystkim chcieć wiedzieć i nie chcieć już nigdy wstać patrzeć wesoło nie kręcić się wkoło i nie chcieć już nigdy spać wiedzieć dlaczego nie kochać już tego i nie chcieć już nigdy brać pytać natrętnie uśmiechać się wstrętnie i nie chcieć już nigdy się bać czemu mama pozwoliła - czemu mama ich wpuściła czemu tata nie powiedział i wciąż w swym fotelu siedział czemu mama nie krzyczała - czemu mama forsę dała czemu tata nie chciał wiedzieć - tylko nam pozwolił... nie wiesz już nic nie chcesz wiedzieć już nic nie wiesz nic - to nie musi tak być nie wiesz już nic nie chcesz wiedzieć już nic nie wiesz nic - to nie musi tak być jakiś ból - jakiś żal jakiś blask i słońca skwar jakiś dzień - jakaś noc to drugów moc! potęga i siła z nas wszystko wypiła zeschnięci, spuchnięci leżymy jak wzdęci czemu mama pozwoliła - czemu mama ich wpuściła czemu tata nie powiedział i wciąż w swym fotelu siedział czemu mama nie krzyczała - czemu mama forsę dała czemu tata nie chciał wiedzieć - tylko nam pozwolił...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ich Troje: Koks

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ich Troje: Koks

 

Skomentuj tekst

Ich Troje: Koks

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • MANY BAGNO
  „Nocą na spontanie z butami po dywanie gdzie dopiero 6 a my ziomek mamy banie my mamy dance, dance ty mała lej, lej i nie mów nie, nie bo dziś bawimy się 1, 2, 3 nocą na spontanie z butami po”
 • AJAJAJ (ft. Szymi Szyms) OsaKa
  „Jadę jakbym miał za chwilę tutaj zejść Jadę jakby to był mój ostatni dzień Jadę jakby mi odjebał ten mój fejm Jadę jakbym miał na koncie parę zerrrrr Aj jajajajajaj, bang! Aj jajajajajaj, bing! ”
 • Anyone Sara Egwu James
  „I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
 • Lodospady (ft. Michał Szczygieł) Pawbeats
  „Na nic droga ułożona w snach Gdy co chwilę kusi mnie Tyle wyszukanych kłamstw A ty stale wzrok kierujesz w dal I przez myśl nie przejdzie ci By po mojej stronie stać Tak mija każdy dzień Ten”
 • This Is Heaven Nick Jonas
  „At the gate coming side And know that it’s late But i am here because Your body my motivation let’s keeping talk What if we found a way to get close Without fears Keep in mind we’re escaping”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ich troje koks

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Koks - Ich Troje, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Koks - Ich Troje. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ich Troje.