Ich Troje - Milion serc tekst piosenki - Teksciory.pl

Ich Troje: Milion serc

Tekst piosenki

Brak wideo

Ich Troje

Teksty: 170 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Ich Troje: Milion serc

Niewinna twarz i beztroski płacz tonie w nim szczęście i tysiące szans w jeziorze pełnym rzewnych dziecięcych łez pełnym nadziei wystarczy choć gest mały gest... Czy wiesz dlaczego ci najmłodsi chcą żyć wyjść z labiryntu śmiać się, bawić i śnić miłości skrzydła rozwiń do nas się wzbij pomóż przeżyć im wsłuchaj się w serca rytm serca rytm... ooohhhh... czy ktoś zatrzyma dla nich czas... ooohhhh... czy będzie nim choć jeden, jeden, jeden... z nas... milion serc więcej będzie bić gdy orkiestra gra - a z nią ja i ty... milion serc więcej będzie bić gdy orkiestra gra - a z nią ja i ty... i wy... poprzez lawinę grzechu, którą wciąż gnasz z miłością w sercu pokonać chcesz czas milcz i omijaj wszystkich co nie chcą znać wielkiej okiestry bo miłość jest w nas... właśnie w nas... ooohhhh... czy ktoś zatrzyma dla nich czas... ooohhhh... czy będzie nim choć jeden, jeden, jeden.... z nas... milion serc więcej będzie bić gdy orkiestra gra - a z nią ja i ty... milion serc więcej będzie bić gdy orkiestra gra - a z nią ja i ty... i wy... milion serc więcej będzie bić gdy orkiestra gra - a z nią ja i ty... milion serc więcej będzie bić gdy orkiestra gra - a z nią ja i ty... i wy...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Ich Troje: Milion serc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ich Troje: Milion serc

 

Skomentuj tekst

Ich Troje: Milion serc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • SZKOLNY VIBE (Harry Styles - Watermelon Sugar PARODIA) WAKSY
  „siedzę na lekcji ale ciągle myślę ze wolałbym w szkole być ja chce mieć przerwy ale te fizyczne nie przed kompem znowu gnić myślę czy cień jest szans ze wejdę do szkoły jeszcze jedne raz szk”
 • OGONY (FT. TONY YORU) Przyłu
  „to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni potrzebuje twoich dłoni, cię to mnie ściga jak ogony woła suka to mnie goni to mnie ściga jak ogony wiem ze na ratunek nie ma mowy, nie i to moj”
 • Milcz PAWEŁ DOMAGAŁA
  „Nie naprawie wszystkich krzywd Nie odkupię win Może nie muszę Może nie muszę Nie muszę? Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic Stoisz z boku, to milcz Nie wiesz o mnie nic nie ug”
 • Love Me or Leave Me (from After We Collided) Little Mix
  „You used to tell me what you loved me once What happened? /2x Where is all of this coming from? What happened? /2x You say i am crazy and there’s nothing wrong You’re lying and you know i know ”
 • 4 Kobiety (feat. Zeamsone, Bonson, Kari) Da Vosk Docta
  „Miała kaca, poszła kupić szlugi Do babki pierd* coś po rosyjsku Choć nie umie mówić Woli robić Nierozważne jest w niej topić złotówy Żyje w nocy, spi za dnia Coś dla ciała, coś dla duszy Inn”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • milion milion serc
 • milion serc
 • dzimi ich troje teledysk
 • ich troje milion serc

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Milion serc - Ich Troje, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Milion serc - Ich Troje. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ich Troje.