Indigo: Lepiej mi

Tekst piosenki

Brak wideo

Indigo

Teksty: 16 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Indigo: Lepiej mi

Mam często sny, w których widzę cię jak jesteś z niąNie miałabym może takich snów , gdyby nie onPrzypadkiem był tam gdzie często tak przebywam jaI miał ten wzrok kiedy nie da się nie kochaćNoc mu chciałam daćRef.:Tak , tak kilka lat i ucichnie sprawaTak , tak jeszcze raz grubą kreskę stawiamTak , tak wierzę ci teraz lepiej mi Tak to chyba dobry znakZdradziłam cię już nie pierwszy raz ty byłeś z niąTo właśnie twój romans popchnął mnie do jego rąkUkarać cię chciałam więcej nic a wyszło takŻe teraz mam w głowie obu was i pytam Co z tym zrobić mamRef.:Tak , tak ....BridgeDopiero teraz wiem na pewno o tym , żeNie można kusić losu gdy się tylko chceJest łatwiej wierzyć kiedy prawdę mówiszWiem , że zrozumiałeś teżRef.:Tak , tak ....
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Indigo: Lepiej mi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Indigo: Lepiej mi

Skomentuj tekst

Indigo: Lepiej mi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Lepiej mi - Indigo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Lepiej mi - Indigo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Indigo.