Indigo: Zawsze b

Tekst piosenki

Brak wideo

Indigo

Teksty: 16 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Indigo: Zawsze b

Gdy już wszystko powiem dziśPozostanie tylko wyjść i cichutko zamknąć drzwi.Nie chcę więcej ranić cię , Proszę nie zatrzymuj mnie , muszę odejść przecież wiesz.Tak to były piękne dniBędą zawsze tam gdzie Ty, gdzieś zamknięte w sercu mym.Nie , nie czekaj , proszę CięUwierz wreszcie to nie sen , ja przestałam kochać Cięref.:Ale to co było , w moim sercu pozostanie(to co było pozostanie)Nie zapomnę nigdy , tego co nam było daneTyle już minęło lat Teraz całkiem inna ja, co dzień rano budzę się.Znowu wolna czuję sięMogę robić to co chcę, nikt już nie zatrzyma mnie.Nie , nie wracam do tych dniAni dobrych , ani złych , długich nocy ramion twych.Tylko czasem myślę czyWybaczyłeś mi te dni kiedy odchodziłam z nimRefAle to co było , w moim sercu pozostanie.(to co było pozostanie)Nie zapomnę nigdy tego co nam było dane.(tego co nam było dane)Ale to co było w moim sercu pozostanie.(to co było pozostanie)Nie zapomnę nigdy tego co nam było dane.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Indigo: Zawsze b

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Indigo: Zawsze b

Skomentuj tekst

Indigo: Zawsze b

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zawsze b - Indigo, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zawsze b - Indigo. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Indigo.