Ippon: Anio

Tekst piosenki

Brak wideo

Ippon

Teksty: 2 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ippon: Anio

W niebie się porobiło, Bogowie bawią się nami, jak my Simami, tacy wielcy, a tacy sami, jak my, tacy mali w obliczu pragnień, słabości chorych ambicji swych, mają swoje sny do spełniania ich
naszym kosztem dążą stale, ich świat z naszym wiążą szukając w tym zalet dla nich całe zastępy pilnują ich spraw, sprawiedliwości zanik praw wszelkich zasad.
Ty mówisz Boże spraw, a tu coraz więcej fasad zamiast bram, zamach nie sam na sam walka przegrasz więzienie jak Alcatraz. On patrzył na to nieraz. Spuszczał głowę przed Bogami.
Bał się Bogom przeciwstawić. Wiedział, że mogą go zranić tak bardzo. Jednak znalazł w sobie spokój, siłę do sprzeciwu, bunt, stracił pod nogami grunt. Został wygnany, spadł na ziemię pokonany,
gdy wykrzyczał to w niebie, Bóg w gniewie go wyrzucił, ale Bóg nie wie, że Anioł powróci, by go pokonać.
Zrobić przejście, bo nadchodzi Anioł zemsty, u boku miecz, na nic protesty sie nie zdadzą. Nadchodzi Anioł, wraz z armią całą, zbawienia falą zaleją fałszywych Bogów z mieczem przy boku,
przyspieszają kroku, błysk w oku błysk, a w oddali nic, tylko krzyk. Błysk stali błysk, a w oddali nic, tylko wiatr niesie stłumiony strachem krzyk /*2
Anioł stąpa po ziemi, bo Bóg go nie docenił. Teraz szuka sobie podobnych sześciu, sztuka mieć na wejściu plan co pokona zło, pokona tych, którzy chcą mieć nasze dusze na własność.
Pierwszego z listy znalazł przy chłopcu, który bał się zasnąć, bo wspomnienia po ojcu nie chciały wyblaknąć za nim. Bogowie mieli go zamiar ranić i nie chcieli przestać za nic.
Pierwszy im sie przeciwstawił zsyłając chłopcu dar marzenia. Od tej chwili chłopiec marzy, anioł zna kształt swego cienia. Drugi poznał smak więzienia,
gdy niesłusznie osadzony człowiek... dwanaście lat zza krat w perspektywie zaczął łamać się, zapomniał nawet po co żyje i dla kogo. Drugi nie potrafił wytłumaczyc Bogom, więc zadziałał.
Dar wskrzeszania wspomnień od tamtej chwili nie pozwala chłopakowi zapomnieć. Jest spokojny, a jego Anioł, mimo krat, pierwszy raz od setek lat czuje sie wolny naprawdę, naprawdę, naprawdę.
Zrobić przejście, bo nadchodzi Anioł zemsty, u boku miecz, na nic protesty sie nie zdadzą. Nadchodzi anioł, wraz z armią całą, zbawienia falą zaleją fałszywych Bogów z mieczem przy boku, przyspieszają kroku,
błysk w oku błysk, a w oddali nic, tylko krzyk. Błysk stali błysk, a w oddali nic, tylko wiatr niesie stłumiony strachem krzyk /*2
Tyle lat się nim bawiła, ile lat przy nim była femme fatal ona, a on poszedł w jej ramiona. Zniewolony on i zniewolona ona. Zakłamana swoją rolę doskonale grała. Jego miłość zaślepiała, ją sen, basen.
Jego kasę kochała. Passe miała, bo kłamała. Jego mała powtarzał. Sen się urwał, gdy na ziemię zstąpił trzeci anioł. Zesłał na nią dar szczerości, który okazał sie karą. Czwarty nauczył na błędach,
od tej chwili nie są razem. Ona sama z aniołami dwoma, przy nim dzecko, żona. No i piąty. Ten, który skrzydeł się zrzekł, by dać jemu miłość, taką prawdziwą, nie na pokaz. Szóstego długo nie szukał.
Szósty stał tam, gdzie ten chłopak, na którego anioł zesłał wybaczania dar. Spuścił kurtynę zapomnienia, bo chłopak zapomnieć chciał o tych wszystkich, których miał za bliskich dawno.
Krzywe zwierciadło spadło i zrozumiał, siłą jest umiar. Upadły Anioł szóstego długo nie szukał, ten stał przymnie. Rozumiesz ten wers? A może to nic Cię nie obchodzi tak naprawdę?
Zrobić przejście, bo nadchodzi Anioł zemsty, u boku miecz, na nic protesty sie nie zdadzą. Nadchodzi anioł, wraz z armią całą, zbawienia falą zaleją fałszywych Bogów z mieczem przy boku,
przyspieszają kroku, błysk w oku błysk, a w oddali nic, tylko krzyk. Błysk stali błysk, a w oddali nic, tylko wiatr niesie stłumiony strachem krzyk /*2
Anioł zebrał już wszystkich sobie podobnych sześciu. Ten plan, który miał na wejściu wreszcie wykona. Czy jego sen sie spełni, ich pokona? Nie wiem! Naprawdę, nie jestem tego pewien.
Poznać prawdę pragnę, jak Ty. Teraz czekam spokojnie, aż sny przyjdą do mnie, a w nich Anioł będzie chojny i opowie mi historie pierwszej bitwy, ostatniej najważniejszej wojny. Aniołowie kontra Bogowie.
Bądź spokojny. Czekaj!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ippon: Anio

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ippon: Anio

Skomentuj tekst

Ippon: Anio

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Anio - Ippon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Anio - Ippon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ippon.