Ippon: Anio

Tekst piosenki

Brak wideo

Ippon

Teksty: 2 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Ippon: Anio

W niebie się porobiło, Bogowie bawią się nami, jak my Simami, tacy wielcy, a tacy sami, jak my, tacy mali w obliczu pragnień, słabości chorych ambicji swych, mają swoje sny do spełniania ich
naszym kosztem dążą stale, ich świat z naszym wiążą szukając w tym zalet dla nich całe zastępy pilnują ich spraw, sprawiedliwości zanik praw wszelkich zasad.
Ty mówisz Boże spraw, a tu coraz więcej fasad zamiast bram, zamach nie sam na sam walka przegrasz więzienie jak Alcatraz. On patrzył na to nieraz. Spuszczał głowę przed Bogami.
Bał się Bogom przeciwstawić. Wiedział, że mogą go zranić tak bardzo. Jednak znalazł w sobie spokój, siłę do sprzeciwu, bunt, stracił pod nogami grunt. Został wygnany, spadł na ziemię pokonany,
gdy wykrzyczał to w niebie, Bóg w gniewie go wyrzucił, ale Bóg nie wie, że Anioł powróci, by go pokonać.
Zrobić przejście, bo nadchodzi Anioł zemsty, u boku miecz, na nic protesty sie nie zdadzą. Nadchodzi Anioł, wraz z armią całą, zbawienia falą zaleją fałszywych Bogów z mieczem przy boku,
przyspieszają kroku, błysk w oku błysk, a w oddali nic, tylko krzyk. Błysk stali błysk, a w oddali nic, tylko wiatr niesie stłumiony strachem krzyk /*2
Anioł stąpa po ziemi, bo Bóg go nie docenił. Teraz szuka sobie podobnych sześciu, sztuka mieć na wejściu plan co pokona zło, pokona tych, którzy chcą mieć nasze dusze na własność.
Pierwszego z listy znalazł przy chłopcu, który bał się zasnąć, bo wspomnienia po ojcu nie chciały wyblaknąć za nim. Bogowie mieli go zamiar ranić i nie chcieli przestać za nic.
Pierwszy im sie przeciwstawił zsyłając chłopcu dar marzenia. Od tej chwili chłopiec marzy, anioł zna kształt swego cienia. Drugi poznał smak więzienia,
gdy niesłusznie osadzony człowiek... dwanaście lat zza krat w perspektywie zaczął łamać się, zapomniał nawet po co żyje i dla kogo. Drugi nie potrafił wytłumaczyc Bogom, więc zadziałał.
Dar wskrzeszania wspomnień od tamtej chwili nie pozwala chłopakowi zapomnieć. Jest spokojny, a jego Anioł, mimo krat, pierwszy raz od setek lat czuje sie wolny naprawdę, naprawdę, naprawdę.
Zrobić przejście, bo nadchodzi Anioł zemsty, u boku miecz, na nic protesty sie nie zdadzą. Nadchodzi anioł, wraz z armią całą, zbawienia falą zaleją fałszywych Bogów z mieczem przy boku, przyspieszają kroku,
błysk w oku błysk, a w oddali nic, tylko krzyk. Błysk stali błysk, a w oddali nic, tylko wiatr niesie stłumiony strachem krzyk /*2
Tyle lat się nim bawiła, ile lat przy nim była femme fatal ona, a on poszedł w jej ramiona. Zniewolony on i zniewolona ona. Zakłamana swoją rolę doskonale grała. Jego miłość zaślepiała, ją sen, basen.
Jego kasę kochała. Passe miała, bo kłamała. Jego mała powtarzał. Sen się urwał, gdy na ziemię zstąpił trzeci anioł. Zesłał na nią dar szczerości, który okazał sie karą. Czwarty nauczył na błędach,
od tej chwili nie są razem. Ona sama z aniołami dwoma, przy nim dzecko, żona. No i piąty. Ten, który skrzydeł się zrzekł, by dać jemu miłość, taką prawdziwą, nie na pokaz. Szóstego długo nie szukał.
Szósty stał tam, gdzie ten chłopak, na którego anioł zesłał wybaczania dar. Spuścił kurtynę zapomnienia, bo chłopak zapomnieć chciał o tych wszystkich, których miał za bliskich dawno.
Krzywe zwierciadło spadło i zrozumiał, siłą jest umiar. Upadły Anioł szóstego długo nie szukał, ten stał przymnie. Rozumiesz ten wers? A może to nic Cię nie obchodzi tak naprawdę?
Zrobić przejście, bo nadchodzi Anioł zemsty, u boku miecz, na nic protesty sie nie zdadzą. Nadchodzi anioł, wraz z armią całą, zbawienia falą zaleją fałszywych Bogów z mieczem przy boku,
przyspieszają kroku, błysk w oku błysk, a w oddali nic, tylko krzyk. Błysk stali błysk, a w oddali nic, tylko wiatr niesie stłumiony strachem krzyk /*2
Anioł zebrał już wszystkich sobie podobnych sześciu. Ten plan, który miał na wejściu wreszcie wykona. Czy jego sen sie spełni, ich pokona? Nie wiem! Naprawdę, nie jestem tego pewien.
Poznać prawdę pragnę, jak Ty. Teraz czekam spokojnie, aż sny przyjdą do mnie, a w nich Anioł będzie chojny i opowie mi historie pierwszej bitwy, ostatniej najważniejszej wojny. Aniołowie kontra Bogowie.
Bądź spokojny. Czekaj!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ippon: Anio

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ippon: Anio

Skomentuj tekst

Ippon: Anio

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Nim zajdzie słońce (feat. Doda) Smolasty
  „Nic nie będzie takie samo kiedy zabraknie nas Choć strzelamy sobie w serca, potem idziemy w bal A jeśli mi nie wierzysz, po prostu uderz mnie w twarz Ała Przy mnie nigdy po polikach nie popłyną ”
 • Skrzydełka Dekorator
  „Na brzegu Opodal krzaczka Mieszkała pipka dziwaczka Umiała Nie tylko gęgać Goniła Robiąc skrzydełka Poznała Dekoratora Trafiła strzała amora Tak zakochali się w sobie Że ona za niego zadzi”
 • Dobrze wiem LEXY CHAPLIN
  „Mów, dobrze wiem Już od dawna co chcesz mi powiedzieć Słów szkoda mi Choć ta samotność przyciąga do ciebie Tylko nocy cień Uspokaja mnie Wracam znów do siebie Przez Powiśle i Pragę Byłeś dla”
 • Stan (feat. Jonatan) Gibbs
  „Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na Na, na, na, na, na, na, na Choćbym żył jeszcze tysiąc lat Chcę już tylko żyć jak dziś, trzymać ciągle rytm (ej) Choćby dym pokrył cały ”
 • Kinderki Mortal
  „Nie tracę czasu na gierki, bo ty wciskasz mi play. Słodka jest jak kinderki i każdy chciałby ją mieć. Znowu gubię czas, choć cenny jest, wokół pędzi świat, a mój dziś obok mnie. A ja olewam wszystko ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Anio - Ippon, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Anio - Ippon. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ippon.