Irena Jarocka: Niech ta

Tekst piosenki

Brak wideo

Irena Jarocka

Teksty: 35 Tłumaczenia: 0 Wideo: 12

Tekst piosenki

Irena Jarocka: Niech ta

Przez łagodny mrok w coraz większą noc wolno żeglujemy ty i ja... Lampki ciepły blask, radio cicho gra, gdy do tańca nas kołysze. Obok twarzy twarz, tańczę z tobą tak blisko, że nie można bliżej już... Jest muzyka w nas, chcę, by taniec nasz i ta noc nie miały końca! Bo długo tak czekałam: nocy pół, życia pół, abyś był... Niech tańczą nasze serca, niech tanczą nasze serca, płonąć razem z tobą trzeba mi. Niech tańczą nasze serca, niech tanczą nasze serca, płonąć razem z tobą trzeba mi... Nocy słodki dym w głowach lekko ćmi, za oknami gwiezdny sypie grad. Jeszcze jeden łyk zostawiłam ci... Patrz! To gwiazda śpi w butelce! Tylko ty i ja, tak daleko brzask, świat nalezy do nas w taką noc... Wino dzwoni w nas, niechaj taniec nasz i ta noc - nie mają końca. Bo długo tak czekałam: nocy pół, życia pół, abyś był... Niech tańczą nasze serca, niech tanczą nasze serca, płonąć razem z tobą trzeba mi. Niech tańczą nasze serca, niech tanczą nasze serca, płonąć razem z tobą trzeba mi... Niech tanczą nasze serca, niech tanczą nasze serca, płonąć razem z tobą trzeba mi.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Irena Jarocka: Niech ta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Irena Jarocka: Niech ta

Skomentuj tekst

Irena Jarocka: Niech ta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Niech ta - Irena Jarocka, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Niech ta - Irena Jarocka. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Irena Jarocka.