Ivan Mládek: J

Tekst piosenki

Brak wideo

Ivan Mládek

Teksty: 7 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Ivan Mládek: J

Jadę tędy biwakować Skodą 100 na Orawę,Dlatego się spieszę, ryzykuję - przejeżdżam przez Morawę. Grasuje tam to straszydło, wychodzi z bagien,Żre głównie Prażan, ma na imię Józek.Refren:Józek z bagien skrada się przez moczary,Józek z bagien do wioski się zbliża.Józek z bagien zęby już sobie ostrzy,Józek z bagien gryzie, dusi.Na Józka z bagien, komu by to przyszło do głowy,Działa jedynie i tylko samolot na opryski.2.Przejeżdżałem przez wieś drogą na Vizowice,Przywitał mnie wójt, powiedział mi przy śliwowicy:Kto dostarczy żywego lub martwego Józka,Temu dam córkę i pół PGRu.Refren: Józek z bagien...3.Mówię: Daj mi wójcie samolot i proszek,Józka Ci dostarczę, nie widzę w tym żadnego problemuWójt mi wyszedł na rękę, rano wzniosłem się w przestworza,Na Józka z bagien proszek z samolotu pięknie opadł.Refren:Józek z bagien jest już cały biały,Józek z bagien z moczarów ucieka,Józek z bagien dostał się na kamień,Józek z bagien, tu jest już jego koniec!Dorwałem Józka, już go trzymam,Dobra każda kasa, sprzedam go do ZOO.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Ivan Mládek: J

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Ivan Mládek: J

Skomentuj tekst

Ivan Mládek: J

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki J - Ivan Mládek, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu J - Ivan Mládek. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Ivan Mládek.