Jamal: Boom
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Jamal: Boom
[MIODU]to było tak...to był zwyczajny dzień z tych jakie tu sąznowu przeszukali mniepytali czy mam brońpowiedziałem: mamwymierzyli mi w skrońotworzyłem plecak i wyjąłem mikrofon[FRENCHMAN]przedstawiam sięmister frenchman from Afrika mój tata Francja, moja mama Polskaczternaście lat tam i czternaście lat tukiedyś był dziki ląd, teraz dziki wschóddujubu, na ulicach marznie nasz ludwszędzie wokół mnie czekają ludzie na jakiś cuda tu bród, każdy zadać musi sobie trudżeby w betonowej dżungli przespać cały ten smród[MIODU]boomkiedy bierzemy mikrofony robi się tłumw każdym mieście, bo zrobimy wokół siebie szumtune kopie bardziej niż jamajski rumwięc zrozum bo my robimy boomkiedy bierzemy mikrofony robi się tłumw każdym mieście, bo zrobimy wokół siebie szumtune kopie bardziej niż jamajski rumwięc zrozum [MIODU]czyja to ekipa robi tu kolejny skandalgramofony na salony wchodzi mister wandalszczęka ci opadła, zobacz, wyglądasz jak mangapozytywny krój, nielegalna kontrabandaooo, wielkomiejski stylzżera więcej niewinnych .... ooo, wielkomiejskie zło, robisz co tylko chcą[MIODU]boomkiedy bierzemy mikrofony robi się tłumw każdym mieście, bo zrobimy wokół siebie szumtune kopie bardziej niż jamajski rumwięc zrozum bo my robimy boomkiedy bierzemy mikrofony robi się tłumw każdym mieście, bo zrobimy wokół siebie szumtune kopie bardziej niż jamajski rumwięc zrozum [MIODU + FRENCHMAN]miejski space to nie dla mnie wolałbym mieszkać tamgdzie jest słone powietrze i gdzie jest dużo pańmiejski pęd to nie dla mnie wolałbym chodzić tamgdzie policeman nie wsadzałby mnie za jeden grammiejski stres to nie dla mnie wolałbym mieszkać tamtam gdzie jest słone powietrze i gdzie jest dużo pańmiejski pęd to nie dla mnie wolałbym chodzić tamtam gdzie policeman nie wsadzałby mnie za jeden gram[MIODU]boomkiedy bierzemy mikrofony robi się tłumw każdym mieście, bo zrobimy wokół siebie szumtune kopie bardziej niż jamajski rumwięc zrozum bo my robimy boomkiedy bierzemy mikrofony robi się tłumw każdym mieście, bo zrobimy wokół siebie szumtune kopie bardziej niż jamajski rumwięc zrozum
Tłumaczenie piosenki
Jamal: Boom
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Jamal: Boom
-
Dub
- Jamal
-
Warto to przetrwa
- Jamal
-
Halo, halo
- Jamal
-
Hien no pasaran
- Jamal
-
Jamal
- Jamal
Skomentuj tekst
Jamal: Boom
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Santa Cruz (Modelki, Qry, Wersow, Świeży, Mortal, Vłodarski)
EKIPA
„(Qry) Ej, mam luz na bani, parę koła w banku Parę wydamy i zawijamy Jak mam to przeżyć to tylko z wami Ej jutro mnie tu nie zobaczysz Pozdro Polsko zawijamy Ej jutro mnie tu nie zobaczysz Wrzuc”
-
1DAY IN LA
bambi, Oki, francis
„Zwrotka 1: bambi Prosisz mnie żebym już żyła powoli Kupisz mi wszystko, co mnie zadowoli Ja nie umiem zabrać niczego od Ciebie Bo z mojej kieszeni się sypie za wiele Fuckboy'e na backu mnie prosz”
-
Do końca dni - x Majtis, samunowak
FANKA
„Za tobą pójdę, gdzie nie był nikt A zanim usnę, sprawdzę czy śpisz Tobie oddam moje życie, oddam każdą jedną chwilę Jesteś tą melodią, do której moje serce bije I nie muszę szukać już Wiem, że ”
-
Dame Un Grrr - x Kate Linn
Fantomel
„Dame un grr Un qué? Un grr Un qué, un qué? Un grr Un qué? Un grr Un grr (x4) Un qué? I love When you shake it, shake it When I see you go cecererece My body go wake”
-
Nie życzę ci źle
Quebonafide
„Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Nie życzę ci źle Może tylko by nietoperz wkręcił ci się w łeb Może żeby ci zamknęli ulubiony sklep By przykleił się jak rzep, pech z tych nie”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- tekst piosenki jamal boom●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki Boom - Jamal, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Boom - Jamal. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jamal.
Komentarze: 0