Jamal - Tubaka tekst piosenki - Teksciory.pl

Jamal: Tubaka

Tekst piosenki

Brak wideo

Jamal

Teksty: 56 Tłumaczenia: 1 Wideo: 19

Tekst piosenki

Jamal: Tubaka

Podejdź tu do mnie! Żeby ta muzyka była tobą, tobą To mają, dziś to robią Podejdź tu do mnie! Bo nie ma ze mną nikogo Kogo ta muzyka ma za sobą Podejdź tu do mnie! Żeby ta muzyka była tobą, tobą To mają, dziś to robią Podejdź tu do mnie! Bo nie ma ze mną nikogo Kogo ta muzyka ma za sobą Bo ty mi powiedz co byś zrobił gdybyś mógł Wybrać sobie tylko jedną z dróg? Ja jestem pewien, że ty wybrał byś sobie Drogę, drogę, która poprowadzi cię przez ogień Każdy chce więcej niezdrowych emocji Więcej telewizji i więcej opcji Więcej kobiet, przede wszystkim większe zyski Wielkobudżetowe teledyski Każdy chce więcej niezdrowych emocji Więcej telewizji i więcej opcji Więcej kobiet, przede wszystkim większe zyski Wielkobudżetowe teledyski Podejdź tu do mnie! Żeby ta muzyka była tobą, tobą To mają, dziś to robią Podejdź tu do mnie! Bo nie ma ze mną nikogo Kogo ta muzyka ma za sobą Podejdź tu do mnie! Żeby ta muzyka była tobą, tobą To mają, dziś to robią Podejdź tu do mnie! Bo nie ma ze mną nikogo Kogo ta muzyka ma za sobą My sami sobie budujemy ten mur My wyciągamy ręce by być bliżej chmur Byle to mieć, i tylko byle to poczuć Byle te cyfry nigdy nie schodziły z oczu Tu każdy chce więcej i każdy chce częściej Każdy czuje się ważny gubiąc szczęście To jest Jamal, a to Jamala sąd Między nami jakieś miliony słońc Tu każdy chce więcej i każdy chce częściej Każdy czuje się ważny gubiąc szczęście To jest Jamal, a to Jamala sąd Między nami jakieś miliony słońc Podejdź tu do mnie! Żeby ta muzyka była tobą, tobą To mają, dziś to robią Podejdź tu do mnie! Bo nie ma ze mną nikogo Kogo ta muzyka ma za sobą Podejdź tu do mnie! Żeby ta muzyka była tobą, tobą To mają, dziś to robią Podejdź tu do mnie! Bo nie ma ze mną nikogo Kogo ta muzyka ma za sobą My tu jesteśmy już od tysięcy lat A widzę, że tu brata sprzedaje brat Tak to do ciebie, jeśli nie wierzysz to uwierz Dostaje ten, który tak naprawdę ci mówi Że tu w imię banalnej popularności To jednak my jesteśmy o coś ubożsi To jest Jamal, a to Jamala sąd Między nami jakieś miliony słońc W imię banalnej popularności To jednak my jesteśmy o coś ubożsi To jest Jamal, a to Jamala sąd Między nami jakieś miliony słońc Podejdź tu do mnie! Żeby ta muzyka była tobą, tobą To mają, dziś to robią Podejdź tu do mnie! Bo nie ma ze mną nikogo Kogo ta muzyka ma za sobą Podejdź tu do mnie! Żeby ta muzyka była tobą, tobą To mają, dziś to robią Podejdź tu do mnie! Bo nie ma ze mną nikogo Kogo ta muzyka ma za sobą Podejdź tu do mnie! Żeby ta muzyka była tobą, tobą To mają, dziś to robią Podejdź tu do mnie! Bo nie ma ze mną nikogo Kogo ta muzyka ma za sobą
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Jamal: Tubaka

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jamal: Tubaka

Skomentuj tekst

Jamal: Tubaka

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Red Pill Kacper HTA
  „Kiedy byłem młody chciałem nosić ciuchy jak Fendi, Vi, Crips I mieć codziennie nowe dupy tak jak Johnny Sins jarałem szlugi wagonami sam nie wiedząc nic pytasz czy jest git? to nie klick, klick,”
 • Fresh (ft. White 2115, donGURALesko) Deemz
  „zimny lód i pełny klub mi tu daj, daj na nogach oblepiony susz jestem w najkach wszystko dookoła wróg bo od niedawna znowu jestem gwiazda jak chuj! ... so fresh chyba słyszałęś żeby dać dać na”
 • Przynoszę deszcze Intruz
  „Przynoszę deszcze Na szare chodniki Przynoszę deszcze Na szare chodniki Przynoszę deszcze Na szare chodniki Przynoszę deszcze Przynoszę deszcze Na szare chodniki zalewam miasta i domy wiers”
 • HONG KONG PUSHER x OSKA030
  „na dworze jest gorąco znowu walę koko Najebany ostro i zajebane oko Mała pragnie foto, i pyta się mnie dokąd A ja płynę pod prąd Lecimy dziś na Hong Kong {PUSHER, zwr. po niemiecku, tłumaczeni”
 • CINKCIARZ Frosti
  „mama mówi na mnie CINKCIARZ bo zarabiam na wszystkim robię to z bliskimi ale nigdy na bliskich telefony, aplikacje że coś sie wymyśli pojedziemy na wakacje odbijemy na misji bezrobotni, ale ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • tubaka tekst
 • jamal tubaka

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Tubaka - Jamal, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Tubaka - Jamal. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jamal.