Jimmy Somerville: C Minor

Tekst piosenki

Brak wideo

Jimmy Somerville

Teksty: 81 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Jimmy Somerville: C Minor

Now I know where you go, what you do, When you're away from me. Who he is, what's his name, where he lives, all the aims, But no longer will I play your foolish game. You took me heart and you tore it in too many pieces, But I've put it all together again. There's a fire down in me That's burning so bright With a longing, with a yearning to be free.I won't cry, I won't cry, No I won't waste my tears, I'll get by , I'll survive without you. I gave you the stars, I gave you the moon and my heart, But you took them all and threw them all away. I don't want you, I don't need you, Hard as I try, I've got strength enough down inside for two. When you leave, when you leave, Just look the other way, I won't waste my breath, my tears, There's nothing to say.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Jimmy Somerville: C Minor

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Jimmy Somerville: C Minor

Skomentuj tekst

Jimmy Somerville: C Minor

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Miłość jest ślepa Sanah
  „Kochanie mnie to jak pory roku Po miesiącach mroku Słońce świeci zza chmur Kochanie mnie to poza do skoku Nad przepaścią głęboką Potem już tylko w dół Kochanie mnie jak zima w pergoli Mró”
 • Genziara Genzie
  „mam pewność siebie, to praca nie dar oni mi piszą, że ja to mam fart przeżyłam tsunami, hejtu tyle fal nie mogłam już więcej dać, z siebie wiem, wiem najlepiej co na mnie stać jak gwiazda na nieb”
 • 100 BPM - feat. Bletka Kizo
  „Nad miastem unosi się dym Dziś każdy porusza się w tańcu I serce wybija nam rytm Nie braknie nam promieni słońca Gdy mieni się golden hour Którego nie dotykasz końca Chce z Tobą tańczyć jak nikt”
 • Nie mówiła nic EMO
  „Znowu siedzę z sobą całkiem sam a jedno co jest pewne chciałem to mam o tobie trudno jest zapomnieć ot tak nie mówiła nic chciała z tobą być lubiła solo tańczyć aż po świt kochałem ją jak nik”
 • Pilnie oddam gruz Daj To Głośniej
  „Miałeś wyglądać jak Dicaprio miałam się wozić Twoim cabrio w basenie sączyć Aperole a Ty wyglądasz tak że ja, że ja Cię nie chcę Miałeś być jak z bajki pantofle, a nie stare najki gdzie mogę ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki C Minor - Jimmy Somerville, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu C Minor - Jimmy Somerville. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Jimmy Somerville.