Joanna Rawik - Ikona tekst piosenki - Teksciory.pl

Joanna Rawik: Ikona

Tekst piosenki

Brak wideo

Joanna Rawik

Teksty: 6 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Joanna Rawik: Ikona

Jedzie Jurij drogą od cerkiewek,Jedzie Jurij żeby zabić smokaNie zatrzyma go czar czarnobrewekNie zatrzyma go i noc głębokaRży na jucznie konik jego.........?Z burym........?......?W krwi umyje miecz swój poszczerbionyI pojedzie dalej przez BieszczadyPrzez Bieszczady zieloneStrony świata straconeNiebo mokre jak rana W górę w górę na szczytMknie o drogę nie pyta Jeszcze widać kopytaLecz w obłoku już znikaAż i całkiem już znikłA tak piękny był on czasem Jak jesienny dzwonGdy go niosą borem lasemCzarne skrzydła wronPrzez Bieszczady zielone Dzwoni jakby tym dzwonemJeszcze jakby go słychaćZanim wjedzie na szczytChociaż skryty w obłokuCzai konia do skokuA gdy runie jej bokuJuż nie ujrzy go nikt,nikt,nikt,niktPrzeszedł wicher po cerkwiach dreszczem,Zapaliła jesień swe lichtarzeNastroiły swoje skrzypki świerszczeW tony smutnych ikonowych zdarzeńŚwięty Jurij zgubił się i bastaW żalu stoją dęby z żołędziamiWiatr się krzykiem po cerkiewkach szastaŚwięty Jurij zmiłuj się nad namiPrzez Bieszczady zieloneStrony świata straconeNiebo mokre jak rana W górę w górę na szczytMknie o drogę nie pyta Jeszcze widać kopytaLecz w obłoku już znikaAż i całkiem już znikłA tak piękny był on czasem Jak jesienny dzwonGdy go niosą borem lasemCzarne skrzydła wronPrzez Bieszczady zielone Dzwoni jakby tym dzwonemJeszcze jakby go słychaćZanim wjedzie na szczytChociaż skryty w obłokuCzai konia do skokuA gdy runie jej bokuJuż nie ujrzy go nikt,nikt,nikt,aaa nikt nikt nikt nikt
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Joanna Rawik: Ikona

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Joanna Rawik: Ikona

 

Skomentuj tekst

Joanna Rawik: Ikona

Komentarze: 1

Sortuj

~Gość (26 października 2013, 20:08)
Re: Joanna Rawik - Ikona
Jeszcze raz tekst kanoniczny: Jedzie Jurij drogą od cerkiewek, Jedzie Jurij, żeby zabić smoka Nie zatrzyma go czar czarnobrewek Nie zatrzyma go i noc głęboka Rży na jutrznię konik jego wrony Z burym borem pogadują sady W krwi umyje miecz swój poszczerbiony I pojedzie dalej przez Bieszczady Przez Bieszczady zielone Strony świata stracone Niebo mokre jak rana W górę, w górę na szczyt Mknie, o drogę nie pyta Jeszcze widać kopyta Lecz w obłoku już znika Aż i całkiem już znikł A tak piękny był on czasem Jak jesienny dzwon Gdy go niosą borem lasem Czarne skrzydła wron Przez Bieszczady zielone Dzwoni jakby tym dzwonem Jeszcze jakby go słychać Zanim wjedzie na szczyt Chociaż skryty w obłoku Czai konia do skoku A gdy runie, jej Bohu! Już nie ujrzy go nikt... Przeszedł wicher po cerkiewkach dreszczem, Zapaliła jesień swe lichtarze Nastroiły swoje skrzypki świerszcze W tony smutnych ikonowych zdarzeń Święty Jurij zgubił się i basta! W żalu stoją dęby z żołędziami Wiatr się krzykiem po cerkiewkach szasta Święty Jurij, zmiłuj się nad nami! Przez Bieszczady zielone Strony świata stracone Niebo mokre jak rana W górę w górę na szczyt Mknie o drogę nie pyta Jeszcze widać kopyta Lecz w obłoku już znika Aż i całkiem już znikł A tak piękny był on czasem Jak jesienny dzwon Gdy go niosą borem lasem Czarne skrzydła wron Przez Bieszczady zielone Dzwoni jakby tym dzwonem Jeszcze jakby go słychać Zanim wjedzie na szczyt Chociaż skryty w obłoku Czai konia do skoku A gdy runie, jej Bohu! Już nie ujrzy go nikt...

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Deszcz Major
  „Krople uderzają w dach W mieście pada deszcz Okienko McDrive Czas żeby coś zjeść Double chees, duży shake 9 sztuk chicken nuggets Kapie mi ciastko karmel Dawaj ketchup i musztardę Pakuj mi t”
 • Toast Avi X Louis Villain
  „Ile zobaczyły moje oczy Już czasem nie mam siły gadać o tym To te chwile, ja wciąż wracam do nich 1 Miłość, 2. Szansa, 7 poty O czym mam nawijać – że ktoś leci znów na wczasy? bo chłopaki to niec”
 • Żółta taksówka Daria Zawiałow
  „Świeci mi nad głową neonów żółty błysk, wszystkie słońca się schowały tuż za ESB Pod niebem wiszą okna, w chmury wtapiam się, na ulicach pełno dymu, w górze unosi się Mijam wszystkie ładne”
 • We Are The People (ft. Bono, The Edge) [UEFA EURO 2020 Song] Martin Garrix
  „We’re a milion volts in a pool of light Electricity in the room tonight Born from fire Sparks flying form the sun I hardly know you Can i confess? I feel your heart beating in my chest You co”
 • Good 4 u Olivia Rodrigo
  „Well good for you I guess you moved on really easily You found a new girl And it only took a couple weeks Remember when you said taht You wanted tyo give me the world And good for you I guess”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • joanna rawik gdzie jest miłość słowa
 • ikona tekst
 • wiatr sie krzykiem po cerkwiach szasta

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ikona - Joanna Rawik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ikona - Joanna Rawik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Joanna Rawik.