Justyna Steczkowska - Ta tekst piosenki - Teksciory.pl

Justyna Steczkowska: Ta

Tekst piosenki

Brak wideo

Justyna Steczkowska

Teksty: 81 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

Justyna Steczkowska: Ta

Wiedziałeś kiedy wejśćdokładnie w którym momenciegdy ksiądz zapytał czyktokolwiek wie cokolwiek...mów jeśli wiesz cośmów jeśli mamwybiec z kościołanim powiem swe "tak"twa magia wciąż działalecz wiedz o tym żetym razem odchodzęna zawsz bo chcęteraztańcz na mym weselutańcz na mym weselutańcz na mym weselutańcz na mym weseluporanna rosa jużobmywa weselnikówi znów cię widzę tupo chwili w sadzie znikasznigdy przenigdy za tobą w śladnigdy nie wyjdęnad rzekę bo tampłynęły twe słowawciągały mnie w nurtjak woda głębokawięc widząc cię tuwołam:tańcz na mym weselutańcz na mym weselutańcz na mym weselutańcz na mym weselu...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Justyna Steczkowska: Ta

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Justyna Steczkowska: Ta

 

Skomentuj tekst

Justyna Steczkowska: Ta

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • OK Carla Fernandes
  „Nie mów że mnie znasz Bo nawet sama ja O sobie nie wiem tyle Ile chciałabym i tak Więcej nie chcę mieć W kalendarzu walk Wiem na 3wszytko jeszcze Będzie czas Szkoda dnia Nie mów, co do m”
 • Golden Rules C-BooL
  „Sometimes you Wander If you walk the proper way You looking for advisers Who have so much to say They always know Whet’s bad and what is good for you You stick to your own rules And try to be s”
 • Rumba (Puro Oro Anthem) ft. The Sun Maluma
  „Que loca fue la rumba aquella Que cosa buena, tu ahi tan bella Destapando la botella Vimos salir el sol No fue imaginacion La que paso fueron Las consecuenclas de una rumba loca Y fue tan loc”
 • La Vida Loca Major
  „S do P do Z Życie La Vida Loca mam plan jak spędzić sobie dzień kupie sobie glocka i strzelę komuś prosto w łeb u nas tu na blokach każdy w papierach ma ok. robię hajs po nosach syn będzie m”
 • Zabawa najgorszych Blaga
  „To wszystko się kręci Się kręci, Się kręci Jak na karuzeli Myślimy o czerni Gdy jesteśmy w bieli Nad nami jest niebo Czerwone jak wino Będziemy żałować dopiero jak przyjdą Kot? Ono Źli Szyb”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Ta - Justyna Steczkowska, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ta - Justyna Steczkowska. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Justyna Steczkowska.