K.A.S.A.: Ka
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
K.A.S.A.: Ka
Taki taki taki taki styl, taki rytm, taki klimat,Kasa numer trzy właśnie zaczyna atak na rynekkażdy konkurent ma słabą minę,bo styl w którym atakuję na pewno wam bardzo pasuje, to disco, disco and boogie, oto nadchodzi okres długimojego panowania na wszystkich listachi sprawię żebyś tak jak twoi rodzice, bawił sięprzy takiej właśnie muzyce, zaraz zresztą wyliczęKool and the Gang, KC and the Sunshine Band, czy choćby Eruption czy Boney M,za chwilę sam przekonasz się że...Bo to, bo to, bo to powrót jest do tamtych miejsc,tamtych ludzi, jeśli tego chcesz to wszystko powróci jeszcze raz, i jak za dawnych latzaśpiewasz tak "ah, ah, ah, ah, stayin' alive, stayin' alive, stayin' alive"albo jakoś tak.Nie mów, że nie czujesz wielkiej mocy,lat gorączki sobotniej nocy,gdy John Travolta tańczył jak dżolo,brylantyna i lok na czołomu opadał, tak jak on niktnie zapodawał discoi wiele dziewcząt oddało by wszystkoby zatańczyć z nim choć chwilęjeśli się nie mylę...Koszule i spodnie z bistoru,wielkie wąsy słowo honoru,to był dopiero wielko szpanmiałeś drewniaki to byłeś pani sam kupowałeś wszystko za bony,każdy cinkciarz był zadowolonyz tego, tak wiele wtedy zależało od niego...REF.Każdy lubi boogie,znów teraz każdy lubi boogie,gruby chudy, krótki czy długikażdy lubi boogie..."
Tłumaczenie piosenki
K.A.S.A.: Ka
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Inne teksty wykonawcy
K.A.S.A.: Ka
-
Ka
- K.A.S.A.
-
Zosta
- K.A.S.A.
-
Kiedy masz
- K.A.S.A.
-
Kto nie daje nie dostaje
- K.A.S.A.
-
Maczo
- K.A.S.A.
Reklama
Skomentuj tekst
K.A.S.A.: Ka
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Reklama
Twój komentarz może być pierwszy
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Zatańcz ze mną
KUBAŃCZYK
„zanim do końca zwariuje świat Zatańcz ze mną ostatni raz pod gołym niebem przy blasku gwiazd Zatańcz ze mną zanim nas stad zabierze czas Zatańcz ze mną to jest proste tak bez ciebie mój świa”
-
AJAJAJ (ft. Szymi Szyms)
OsaKa
„Jadę jakbym miał za chwilę tutaj zejść Jadę jakby to był mój ostatni dzień Jadę jakby mi odjebał ten mój fejm Jadę jakbym miał na koncie parę zerrrrr Aj jajajajajaj, bang! Aj jajajajajaj, bing! ”
-
Anyone
Sara Egwu James
„I tried to talk to my piano I tried to talk to my guitar talked to my imagination confided into alcohol I tried and tried and tried some more told secrets ‘til my voice was sore tried of empty c”
-
Lodospady (ft. Michał Szczygieł)
Pawbeats
„Na nic droga ułożona w snach Gdy co chwilę kusi mnie Tyle wyszukanych kłamstw A ty stale wzrok kierujesz w dal I przez myśl nie przejdzie ci By po mojej stronie stać Tak mija każdy dzień Ten”
-
Podróż w krainę baśni
Cleo, Tomson & Baron, Dawid Kwiatkowski
„W pochmurny dzień Gdy szary cień Przesłoni barwy świata nam Odezwij się Przywołaj mnie Tak bardzo nie chcę zostać sam W błogosławioną noc Gdy ciemna moc Odbiera każdą radość nam Odezwij się”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- każdy lubi boogie tekst●
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
Księżyc Frajer
- Agnieszka Osiecka
-
Pierwszy Track (feat. Sarius)
- Żabson
-
Palo Santo (feat. Beteo, Janusz Walczuk, Young Leosia)
- Żabson
-
Just One Kiss (ft. Ronnie Wood)
- Imelda May, Noel Gallagher
-
Księżyc Frajer
- BIBOBIT / OSIECKA
-
Odpowiedz
- Peter Gang PP / Chaos / Grabek / OWR
-
Zegar zagłady
- Dezerter
-
Trzygłowy Joint na B24 (feat. Beteo, Janusz Walczuk)
- Żabson
-
Trapczan
- Żabson
-
Story Of Love
- Bon Jovi
Reklama
Reklama
Reklama
zakupy
Tekst piosenki Ka - K.A.S.A., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Ka - K.A.S.A.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - K.A.S.A..
Komentarze: 0