K.A.S.A.: No kto

Tekst piosenki

Brak wideo

K.A.S.A.

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 23

Tekst piosenki

K.A.S.A.: No kto

Na tapczanie siedzi leń, nic nie robi cały dzień...Wypraszam sobie, jak to ja nic nie robię? A kto wypalił jointa,kto nie posprzątał, kto przez telefon rozmawiał, kto na dywanpuścił pawia? Kto się uchlał i wywrócił, kto do domu późno wrócił,kto się chciał z tatą bić? I to się nazywa nic?Kto tak długo myślał wczoraj, że go rozbolała głowa, kto niechodzi do kościoła i za księdzem brzydko woła?Każdy mi mówi, że jestem leń, każdy powtarza - zmień się,K.A.S.A. zmień. Lecz chcieć to jedno, a móc to drugie. Chcęrobić wiele, ale niewiele umiem, bo szkoły żadnej nie ukończyłem,zbyt leniwy na to byłem. Lecz żyłem raz lepiej, raz gorzej, leczleniwemu już nic nie pomoże. O Boże zlituj nade mną się.Spraw żebym zmądrzał, no i żebym był trochę mniej leniwy,kto nie założył prezerwatywy?Tu powinna chyba jakaś trzecia zwrotka być, alejak to ja - nigdy nie chce mi się nic i nie napiszę jej, wolęwąchać klej, ojej, wolę poleżeć nikt mi tego nie zabierze.Lecz wierzę, o to mi, o to mi, o to mi, o to mi chodzi, by spokójmieć. Chyba chcecie tego też. Jesteście młodzi, nicnie szkodzi, trzeba dużo zarobić, ale się nie narobić. Zresztąśpiewać nie chce mi się, bo wolę przewrócić się na drugibok. Ja o siebie muszę dbać, a starzy są po to, bym jamógł spać.REF. No kto? No, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no, no?No kto? No, no, no, no, no, no powiedz, powiedz kto?
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

K.A.S.A.: No kto

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

K.A.S.A.: No kto

Skomentuj tekst

K.A.S.A.: No kto

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • piosenka z ref no no no
 • piosenka z ref no no
 • kasa no kto piosenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki No kto - K.A.S.A., tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu No kto - K.A.S.A.. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - K.A.S.A..