Kabaret OT.TO: Z

Tekst piosenki

Brak wideo

Kabaret OT.TO

Teksty: 157 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kabaret OT.TO: Z

Pozdrowienia od Tomasza z Jarosławia dla Złotowłosej Księżniczki z... no właśnie i tu jest problem... Złotowłosa Księżniczko! Jeśli nas słyszysz odezwij się, Tomasz z Jarosławia nie wie skąd jesteś! Widziałem orła cień gdy obok nas przeleciał niczym wiatr Niewiele mogłem tobie wtedy dać bom sam niewiele miał A ona miała siłę, nie wiesz jak nie wiesz jak wielką Im więcej było jej tym mniej jej było wszystko jedno.Dużo za dużo dziś o tobie wiem Do tanga trzeba dwojga ciał i serc Kobiety są gorące a ze mnie zimny drań Do tanga trzeba dwojga a ja wciąż tańczę sam. Ja tu, a ty tam - na na na na na A radio wciąż gra - na na na na na Ja tu, a ty tam - na na na na na Jak znaleźć Cię mam - na na na naA teraz kolejny komunikat od zrozpaczonego Tomasza z Jarosławia dla Złotowłosej Księżniczki: jeśli choć trochę pamiętasz te gorące chwile, które spędziliśmy w koszu na plaży oglądając zachód a potem wschód słońca, proszę napisz do radia. Do tej pory żałuję, że cię nie zapytałem o imię... Byliśmy nadzy w świetle dnia - mówiłeś, że ty miałeś płaszcz Ktoś właśnie wyniósł sobie koc na dach - dostałeś to coś chciał Prawie do nieba wzięła mnie a wtedy padał deszcz Prawie do nieba ale wtedy coś przerwało piękny sen.Już lawą palić miała mnie Magiczną siłą lecz zbudziłem się Lecz kiedyś powiem sobie: dość, to już niedługo, wiem Na sen nie wezmę nigdy nic i budzikom śmierć. Ja tu, a ty tam - na na na na na A radio wciąż gra - na na na na na Ja tu, a ty tam - na na na na na Jak znaleźć Cię mam - na na na naI na koniec małe sprostowanie: otóż komunikaty dla Złotowłosej Księżniczki były nie od Tomasza z Jarosławia a od Jarosława z Tomaszowa. Przepraszamy. Ja tu, a ty tam - na na na na na A radio wciąż gra - na na na na na Ja tu, a ty tam - na na na na na Jak znaleźć Cię mam - na na na na Life is life.
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kabaret OT.TO: Z

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kabaret OT.TO: Z

Skomentuj tekst

Kabaret OT.TO: Z

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ja tu a ty tam a radio wciąż gra
 • kabaret otto prawie do nieba wzielas mnie
 • kabaret otto widzialam orla cien
 • złotowłosa księżniczka kabaret otto tekst
 • piosenka ja tu a ty tam tekst a radio wciąż gra

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Z - Kabaret OT.TO, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Z - Kabaret OT.TO. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kabaret OT.TO.