Karramba: I wanna die

Tekst piosenki

Brak wideo

Karramba

Teksty: 72 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Karramba: I wanna die

1. Co to za świat w którym żyjesz ty, w którym żyje ja, w którym żyjemy my ?? No powiedz, no powiedz mi dlaczego matka czworga dzieci dusi łzy żebrając na ulicy na kolejne śniadanie podczas kiedy jedno z dzieci umiera z głodu w bramie. Zapytasz o ojca, ja ci odpowiem - ojciec siedzi tymczasowo w areszcie rejonowym. Pracodawca mało płacił więc wynosił co się dało, aż pewnego dnia niestety się wydało. Nie pomogło tłumaczenie, że dzieci i rodzina, rozprawa, sąd orzeknięta wina. Zatrzymany tymczasowo, aż do wyjaśnienia ława się domaga za ten czyn potępienia, nie obchodzą ich dzieci mają gdzieś realia sędzia ma to samo zdanie - podły kanalia. (..)2. Co to za świat w którym żyjesz ty, w którym żyje ja, w którym żyjemy my ?? No powiedz, no powiedz mi jeśli nie potrafisz ja odpowiem ci. Kaleki ojciec matka dawno w grobie leży, nadzieja w córce aby mogli jakoś przeżyć, niestety bezrobocie, pozostaje ulica zamiast iść na studia skończyła jako ulicznica. To nie jest fikcja, to naprawdę się dzieje straciłem już chyba jakąkolwiek nadzieję. Dali nam kapitalizm lecz instrukcji nie dali, jak z niego korzystać nie napisali. Każdy kręci, każdy kombinuje pseudo biznesmen to znaczy wykorzystuje. Taki jest świat w którym żyjesz ty, w którym żyje ja, w którym żyjemy my. (..)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Karramba: I wanna die

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Karramba: I wanna die

Skomentuj tekst

Karramba: I wanna die

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • I wonna die piosenka
 • tekst piosenki po polsku tytuł i wanna die

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki I wanna die - Karramba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu I wanna die - Karramba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Karramba.