Karramba - Nowy York p tekst piosenki - Teksciory.pl

Karramba: Nowy York p

Tekst piosenki

Brak wideo

Karramba

Teksty: 71 Tłumaczenia: 0 Wideo: 1

Tekst piosenki

Karramba: Nowy York p

1.Płonie nowy York "pentagon" płonie to nie fikcja do Boga składam dłonie nie do tego co Bin Laden i Husajm nie do tego tak nie do tego walą się wieżowce giną ludzie, ludzie niewinni przerażeni i bezsilni 21 wiek nowy Pearl Harbor to co żyło umarło w imię innej religii to bez sensu kochać Boga z karabinem w ręku nie rozumiem, nie respektuje święty nie jestem ale to mi nie pasuje . Broń atomowa nuklearna zagłada New York, a może potem Warszawa III wojna światowa -ja tego nie chce.Ref: Miasta kłamstw przepełnione nienawiścią fałszem i zdradom. Miasta kłamstw szczęśliwi ci którzy są nie świadom. Miasta kłamstw Bin Laden zabija tak w imię chorej sprawy. Miasta kłamstw ratuj nas panie od zagłady.2.Afganistan Pakistan Jordania Alach morderca zabija i omamia fundamentalizm faszyzm i rasizm to zagłada naszej cywilizacji to nie żarty miliony ofiar giną ludzie ci których kocham III wojna światowa ja tego nie chce.Ref: Miasta kłamstw...3.Ojcze nasz któryś jest w niebie święć się imię twoje przyjdź królestwo twoje bądź wola twoja jako w niebie tak i na ziemi chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie ale nas zbaw ode złego .Amen a a a a Amen Panie Boże nie opuszczaj nas kiedy ktoś próbuje zniszczyć świat .Kiedy w naszych sercach rośnie strach kiedy giną ludzie w miasta kłamstw. Panie Boże błagam pomóż nam nie zamykaj nam nadziei bram .Panie Boże nie opuszczaj nas. Błagam Panie Boże ratuj świat.Ref: Miasta kłamstw........."Ejmen"
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Karramba: Nowy York p

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Karramba: Nowy York p

 

Skomentuj tekst

Karramba: Nowy York p

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Solar Power LORDE
  „I hate the winter Can’t stand the cold I tend to cancel all the plans so sorry, I can’t make it But when the heat comes Something takes a hold Can I kick it? Yeah, I can ”
 • Korona Roksana Węgiel
  „Ostatnia ze scen Myślisz że znasz, koniec W tym filmie od lat To sezon bez braw Ty zabrać mi chcesz role Sprawdzasz jak się mam Zero dram Czy na tarczy Już Starczy Ogarniam na tyle Pewny k”
 • Need To Know Doja Cat
  „Wanna know what it’s like Baby, show me what it’s like I don’t really got no type I just wanna fuck all night Yeah- woah, prrr, mmhh Baby, i need to know I need to know I just been fantasizin”
 • MENTALNE GETTO (ft. Małach, Kasia Tontor) DJ Decks X Śliwa
  „Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, niewiele lamp Ludzi nie zliczą tu na ciele ran Na wylot znam Mentalne Getto Uwierz, łapałem dół i wiele dram Tu gdzie ciemność i ból, nie”
 • Anioł stróż Kacper HTA
  „[Zwrota 1] Czasem zerkam prosto w lustro, no i szukam siebie Patrz! Jasnego słońca blask nad głową, znów unosi twarz Czas daje możliwości i zabiera nas Zabrałbym Cię tam ze sobą i od nowa stworzył ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • york sztywnieje
 • Karramba new york

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Nowy York p - Karramba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Nowy York p - Karramba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Karramba.