Karramba: Poca
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Karramba: Poca
I. To nie była miłość jak w "Przemineło z Wiatrem" ! Ty miałaś duży biust, a ja miałem sałate. Impreza u chłopaków, potem wziolem cię na chate w tedy nie wiedziałem że pierdole zwykłą szmatę. O 8:00 na rynku knajpa impra no i poszło, nowa sytuacja wydawała się być prostą. Szkoła potem rynek a wieczorem czas dla Ciebie tak ładnie pierdoliłaś że jest Ci jak w niebie. Moim kuplom ciekła ślina na widok twojej dupy przyspieszał puls i sztywniały fiuty Rozumem nie grzeszyłas za to nadrabiałaś ciałem Jedno jest pewno nigdy Cię nie kochałem Na wierną sukę ostro Cię tresowałem jak prywatną prostytutkę tak Cię traktowałem. Miałem racje bo byłaś głupią dupą Głupią pierdoloną i niewyżytą suką !!! Ref. Pocałuj mnie w dupę i jak gówno poczuj się bo ze wszystkich sił ja dzisiaj pierdole cię teraz odbijam sie i robie to co chce mam zajebistą kobiete reszta pierdoli mnie !!! II. Zadymy interesy, policja i problemy, do wyjaśnienia sprawy mialem zniknac bez ściemy zerwac kontakty na góra dwa mieśące poczekać aż ciśnienie zaczne być malejące. Wróciłem "Vatos Locos" powitanie chłopaki pamiętali o Whiskaczu i szampanie kurewsko było miło dla chłopaków poznanie Dziękówa za przyjecie i za zajebiste panie. Na zajutrz sie meldujesz witasz fałszywymi łzami pierdolisz że teskniłaś za wspólnymi chwilami zapomniałaś o jednym nie tańczysz z frajerem więc gówno Ci pomoże udawanie szczere chłopaki mi donieśli o twoich kżywych ruchah zła kobieta z Cibie głupia pierdolona suka i nie ma zmiłuj dla tego bujaj się mała i tak mi się znudziłaś a więc wypierdalaj !!! Ref. Pocałuj mnie w dupę i jak gówno poczuj się bo ze wszystkich sił ja dzisiaj pierdole cię teraz odbijam sie i robie to co chce mam zajebistą kobiete reszta pierdoli mnie !!! III. Dzień po dniu wciąż Telefon napierdla zbyt głupia by zrozuieć co to znaczy wypierdalaj. Aż zjawia się twój stary koleś całkiem wporzo nic do niego nie mam, ale to Ci nie pomoże stary zgęszcza mi temat że najadłaś się tabletek że w jego zestawie brakuje kilku żyletek. Może poszłaś wpizdu niewie gdzie, mówie rynek bo to magiczne miejsce dla głupich blondynek. Zabrakło odwagi aby podciąć sobie żyły jedynie tabletki zajebiście Cię zmuliły. Toksykologia, psyhiatra i spierdalaj poczuj się jak gówno i trzymaj sie zdala. To nie była miłość jak w "Przemineło z Wiatrem" a więc stary uważaj co bierzesz na chate lepiej każdą laske z góry traktuj jak szmatę one nie kochają Ciebie tylko twoją sałate. Ref. Pocałuj mnie w dupę i jak gówno poczuj się bo ze wszystkich sił ja dzisiaj pierdole cię teraz odbijam sie i robie to co chce mam zajebistą kobiete reszta pierdoli mnie !!! x2 Do you wana fuck bebe !!! Do you wana fuck to night ??? Do you wana fuck bebe !!! Do you wana fuck to night ??? Do you wana fuck bebe !!! Do you wana fuck to night ??? Do you wana fuck bebe !!! Do you wana fuck...???
Tłumaczenie piosenki
Karramba: Poca
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Karramba: Poca
-
Przykazanie Juniora
- Karramba
-
Gazety
- Karramba
-
Gdzie by
- Karramba
-
R
- Karramba
-
U u u bejbe
- Karramba
Skomentuj tekst
Karramba: Poca
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Dwoje ludzieńków (B. Leśmian) - feat. Sobel
Sanah
„Często w duszy mi dzwoni pieśń, wyłkana w żałobie, O tych dwojgu ludzieńkach, co kochali się w sobie. Lecz w ogrodzie szept pierwszy miłosnego wyznania Stał się dla nich przymusem do nagłego roz”
-
Balasana
Sobel
„Nie zliczę ile razy dałem się ponieść pokusie Chcę jeździć z Tobą z Wrocka do Gdańska, kurwić się w tourbusie Dobrze wiesz, co tu się, tu się, tu się, tu się dzieje W głowie mam ty-tylko Cię, pusię”
-
Miss Dior
MODELKI
„Patrzę w Twoje oczy jak ocean, zawsze wrócę do Ciebie Jeśli życie ma inny plan, zawsze wrócę do Ciebie I chociaż dzieli nas milion spraw, ja zawsze wybiorę Ciebie Sami pod gołym niebem tańczymy: &q”
-
Pool Party
TEENZ
„Wychodzę w nocy, a światła nam tworzą znowu w głowie nową projekcję dnia Ktoś do mnie dzwoni — nie daję znać To dobry moment, żeby zniknąć i biec pod wiatr Relaks (Ej), słyszę krzyki (Ej) W odda”
-
Dusza
Dżem
„Dżem prezentuje utwór "Dusza" (premiera 15 kwietnia 2025 r.). Od dziecka wiedziałem, że nie będzie łatwo Grało się i śpiewało co do głowy wpadło Nadszedł ten moment, stałeś się muzyką Słuchali C”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- Karamba to nie była miłość●
- dzien po dniu karamba●
- wrocilem watos locos powitanie chlopaki pamietali o●
- karamba to nie była miłość tekst●
- poca i policja●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
K + K
- Bonaventura
-
Serce na beton
- Okekel
-
Wenus i Mars
- AREK KOPACZEWSKI
-
Prelude
- Miley Cyrus
-
Dwoje ludzieńków (B. Leśmian) - feat. Sobel
- Sanah
-
Absolutnie
- Sexbomba
-
End of the World
- Miley Cyrus
-
Nie umrzemy młodo - feat. Krzysztof Zalewski
- Jacko Brango
-
Puk puk puk - feat. Czesław Mozil
- Greg Strangler
-
14 lutego
- Mata
Reklama
Tekst piosenki Poca - Karramba, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Poca - Karramba. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Karramba.
Komentarze: 0