Kat: Stworzy

Tekst piosenki

Brak wideo

Kat

Teksty: 66 Tłumaczenia: 0 Wideo: 6

Tekst piosenki

Kat: Stworzy

Niebo - to jest żart Obgryziona kość Którą tak jak psu Rzuca się pod nos Ja jestem Bóg I spójrzcie tam... ... yyyndżdższsz - co to jest? - człowiek Od dzisiaj będzie żył Zabije, żeby żyć to znaczy musi jeść Zabije, żeby zjeść Stworzyłem piękną rzecz Piekło - to jest żart Niechaj dzieci chrzczą Mierzi mnie ich wrzask Dobrze, gdy już śpią Patrzę na mały świat Na planetarny ćwiek Przyczepiam go do majt Gdzie chowam gruchę swą Patrzę na mały świat na planetarny ćwiek Przyczepiam go do majt Gdzie chowa się mój wąż UMIECIE ZBYT MAŁO DLATEGO KŁAMAĆ MUSICIE! Człowiek - to jest żart Owocowy drops Da się lizać - wiem Ja złamałem ząb HAPPY BIRTHDAY TO YOU...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kat: Stworzy

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kat: Stworzy

Skomentuj tekst

Kat: Stworzy

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Daleko Stąd ZBUKU
  „mam w Hiszpanii ziomów nikt nie siedzi w domu brat nie musi się powtarzać kiedy mówi POMÓŻ Parę moich byłych To dziś kupę złomu Choć wlewały w siebie botoks Tony silikonu Moja bardziej … bot”
 • Diabeł (ft. Rip Scotty) Przyłu
  „Kiedy weźmie ze mnie diabeł Na chwile lub na stałe Kiedy weźmie ze mnie diabeł Kiedy weźmie ze mnie diabeł Na chwile lub na stałe Bo ma do mnie ważna sprawę Weź przekaż ze mam wiarę I że swoj”
 • Jeździec ReTo
  „Daje buta do spodu auto rusza spod domu zapierd*ala nie ma tu jednego kuca jak szogun karmie płuca - do obu biorę bucha mam spokój wpypeir* jeśłi chcesz mi to zakłócać b o po chu? z nieba”
 • Róże i różowe tulipany Top Girls
  „Ile razy będziesz mnie po pracy różami przepraszać po co się meczysz Po co te scenki? skarbie ile można wybaczyć? zmieniałeś się już milion razy po każdym mówiłam że wracam a gdy już wróciłam”
 • BIG MOMMY OLIWKA BRAZIL
  „Wchodzi Big Mommy zrobić big money twoja suka patrzy w lustro - widzi kasztany twoja suka ma dużo wspólnego z fiutami dupą zasłoniłam jej fake kryształy nie mam czasu gadać zrób ten przelew h”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • mierzi mnie ich wrzask

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Stworzy - Kat, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Stworzy - Kat. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kat.