Kazik: Czy wy nas macie za idiot

Tekst piosenki

Brak wideo

Kazik

Teksty: 183 Tłumaczenia: 1 Wideo: 25

Tekst piosenki

Kazik: Czy wy nas macie za idiot

Czy to jest tak, że mądrzy rządzą głupimi Czy tylko głupi rządzą tak samo głupimi Ta ustawa jest niedobra, bo nie ma w niej mowy Od procencie naliczanym od wartości podstawowej Pan, panie pośle już chyba słyszy o co chodzi Ten hałas obok pana ludzkie pojęcie przechodzi Na fundusze z podatników dajmy na to dwieście No a sobie za fatygę, no przynajmniej trzydzieści Podkomisji pierdzieć w krzesła, numer taki to a taki A za miesiąc ogłosimy posiedzenia wyniki A nad stołem prezydialnym niech powieszą krzyż, dwa krzyże! Protestuję! - w mym imieniu ja optuję za Stalinem Zbiorowisko naszych kumpli wyda dzisiaj sześć koncesji Jak nie da żyć normalnie, zarobić trzeba więcej Czy wy nas macie za idiotów? Tak, tak! Czy wy nas macie za idiotów? Tak, tak! Czy wy nas macie za idiotów? Tak, tak! Czy wy nas macie za idiotów? Tak, tak! Czy to jest tak, że silni rządzą słabymi Czy tylko słabi rządzą tak samo słabymi Będzie wiosna, będzie pobór, będzie branka na chłopa Badania pokazują, że lud naszą armię kocha Zamkniemy kotów w szafce, przykopiemy buciorami Gdy wyjdą, to w nagrodę hol oczyszczą szczoteczkami Kiedy byłem na komisji, to komendant stwierdził wreszcie: - Społeczeństwo teraz z wojskiem, inne czasy, Staszewski Padnij!, Powstań!, w błocie, śniegu, w latrynie, w kantynie Wojsko robi z dzieci mężczyzn, bez niego przyjdzie zginąć Kapelan na kazaniu tak ogłosił wszem i wobec: - Na pytanie twoje chłopcze to jest wlasnie odpowiedź Nie proś o zastępczą słuzbę, by w szpitalu chorym pomóc, Ucz się na zajęciach, jak ich sprawniej można dobić. Czy wy nas macie za idiotów? Tak, tak! Czy wy nas macie za idiotów? Tak, tak! Czy wy nas macie za idiotów? Tak, tak! Czy wy nas macie za idiotów? Tak, tak! Czy to jest tak, że dobrzy rządzą złymi, Czy tylko źli rządzą tak samo złymi. Proszę księdza, miałem zglosić się tu dziś na jedenastą Wpłacić kilkaset tysięcy - nie mogłem wczoraj zasnąć Po tym, co ksiądz powiedział, że nie dozna rozgrzeszenia Ten co pincet nie dorzuci, dla kościoła odnowienia Nowej izby mieszkalnej, gwardiana, katechety Organisty, proboszcza. Ja przychodzę tutaj z tym Tam w lombardzie swoj rower zostawiłem i sprzedałem I nic nie myślałem, zaraz tutaj przyleciałem Tylko jeszcze się zapytam o rzecz, która mnie nurtuje Czemu drugie przykazanie tak się dziwnie różnicuje Inne jest tu, w Katechizmie, ale inne w Piśmie Świętym Te obrazów co dotyczy - niech ksiądz powie, bo ja nie wiem Mam trzydzieści lat z okładem - głupi jestem tak jak byłem No bo jeśli bałwochwalstwo, to co o obrazach myśleć Tych co wiszą po kościołach, na ten przykład proszę kogo Nie ma rzeczy na tym świecie co ukryte być nie mogą Czy wy nas macie za idiotów? Tak, tak!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kazik: Czy wy nas macie za idiot

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kazik: Czy wy nas macie za idiot

Skomentuj tekst

Kazik: Czy wy nas macie za idiot

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Na darmo Julia Wieniawa
  „Nie do końca wierze, że to może być ten czas Nie zakładam już niczego Z niczym się nie wiąże od tak Nie do końca wierze Ze to może być mój dzień Może się okaże że się sparzę Trudno zatem ”
 • Naprawdę jesteś Michał Rudaś
  „Po co złota jasny blask, kiedy mamy słońce w nas? Po co Tobie miasta gwar, kiedy wiatrem tańczy las? Po co o Twe losy strach? Niechaj go rozwieje wiatr. Słuchaj co w twym sercu gra, niech melodia”
 • GANG 2 mgng
  „Tag gruda już smakuje Właśnie tak Wyczuwam dobrą fazę cały czas Melanż nas ponosi, dobry vibe A w głośnikach już słychać masno gang Mamalo mamae Gang i je Mamalo mamae Gang Wszyscy łapy w g”
 • I Can’t Have Love, I Want Power Halsey
  „All of this is temporary Don’t call me by my name All of this is temporary Watch as i separate For your sake All of this is temporary This women will not go quietly!!! Don’t wait for me ”
 • E jak Elita Elita
  „W Elicie wszyscy to zgrana paczka Idę przez życie w wygodnych laczkach Elita wita wszystkich na lajcie Do zobaczenia gdzieś tam ja jachcie -- W skład ELITY wchodzą influencerzy, tiktokerzy, you”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • czy wy nas macie za idiotów

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Czy wy nas macie za idiot - Kazik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Czy wy nas macie za idiot - Kazik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kazik.