Kazik - Moja wiara tekst piosenki - Teksciory.pl

Kazik: Moja wiara - Tekst piosenki

Utwór nie ma przypisanego wideo
Bądź pierwszy i dodaj klip do wykonawcy Dodaj wideo
Wykonawca:
Statystyki wykonawcy:
Teksty183
Tłumaczenia1
Wideo25


Tekst piosenki

Kazik: Moja wiara

Nad morzem szedł człowiek z Bogiem. Na niebie nad nimi Widzieli obrazy z życia, które dawno były przeszły Na piachu nadmorskim były ślady dwóch par stóp Wtem nagle człowiek spojrzał - jest brak jednego śladu To wtedy, gdy niszczyłem, miast tworzyć, miast miłować Tak ciężki wielce czas. Panie, czemu kazałeś samemu mi wędrować? Nie radziłem sobie, nie myślałem o Tobie, gdy grzechem obrosłem Bóg spojrzał na człowieka: - Synu, ja cię wtedy niosłem Mundury jak kapłani w Babilonie Władzę polityczną wzmacniają nieustannie Są bronić jej gotowi wieczorem i rankiem Twoją reką ale swoim pistoletem Palec wskazujący podniesiony do góry To wzmacnia powagę postury I teraz ci powiem mój miły kolego To wszystko z Bogiem nie ma nic wspólnego! Apostołowie Słowo Boże spisali Ludzie je zmienili, celom swym poddali Podają sobie ręcę, ze świata zbrodniarzami Naradzają się i knują ponad ludu głowami Ja w dniu, kiedy w Boga uwierzyłem Członkiem tej instytucji przestać być musiałem I teraz ci powiem mój miły kolego To wszystko z Bogiem nie ma nic wspólnego! Na świecie głód, świątyń w brud Podróże po całym świecie Czy zboże dla głodnych dzieci? Politycznie wzrasta, oczy na prawdę zamyka Czy ty potrzebujesz takiego pośrednika? Bo ja nie potrzebuję takiego pośrednika! - Święć się Imię Twoje - mówią I Imię Twoje ukrywają - Odpuszczamy naszym winowajcom Win nie odpuszczają - Przyjdź Królestwo Twoje Wcale jego nie czekając - Po owocach ich czynów poznacie ich To wtedy, gdy niszczyłem, miast tworzyć, miast miłować Tak ciężki wielce czas Panie, czemu kazałeś samemu mi wędrować Nie radziłem sobie, nie myślałem o Tobie, grzechem obrosłem Bóg spojrzał na człowieka: - Synu, ja cię wtedy niosłem Pomocy nie chciałem, sam cię wtedy niosłem Pomocy nie trzeba mi, sam cię wtedy niosłem Pomocy nie trzeba, sam cię wtedy niosłem Pomocy nie chciałem, sam cię wtedy niosłem
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kazik: Moja wiara

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie Dodaj swoje tłumaczenie

Inne teksty wykonawcy

 • Kazik Moritet von Mackie Messer
  "Und der Haifisch, der hat ZhneUnd die trgt er im GesichtUnd Macheath, der hat ein MesserDoch das Messer sieht man nichtAch, es sind des Haifischs FlossenRot, wenn dieser Blut vergiesst!Mackie Messer t"
 • Kazik M
  "Niewiele to znaczy, gdy większości poglądyTu i teraz panują, są przyjęte za mądre, oraz jakże na miejscuŻe jesteśmy mniejszością mnie to nie dziwiMożni tego świata umieją przekonywać ładnie i mądrzeMą"
 • Kazik Nie ma szans dla nas
  "Ja przychodzę szósty dzień i znów klamkę całuję Nie otwiera mi nikt, myślę, dlatego tak się czuję Jakby pluto mi w twarz, a pamiętam w zeszłym roku Jak budziłem się z tobą, z tobą u mojego boku Teraz "
 • Kazik Nie ma towaru w mie
  "Chodzę i szukam, szukam i chodzę Szperam w szafach, patrzę po podłodze Idę do Andrzeja, czy coś się zmieniło w wreszcie? Makabra! Chcecie wierzcie lub nie wierzcie Nie ma towaru w mieście Jedni mówią,"
 • Kazik Nowy konfikt
  "Nowy konflikt światowy, życie mało znaczy Przemoc dookoła, finansowe żądze I choć każdy z osobna chce, by było inaczej Lecą na nas bomby, bomby za pieniądze Nowy konflikt światowy, co wieczór w telewi"

Kazik: Moja wiara
Oceń tekst piosenki
0 %
0 %
Ocen: 0


muzyka.interia.pl


omnibusombibus 2

Skomentuj tekst piosenki

Kazik: Moja wiara

Komentarze: 0
Dodaj komentarz
Twój komentarz może być pierwszy
4000 znaków do wpisania
Piszesz jako gość

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe

Polecane na dziś

teksty piosenek

 • Guzior FALA (ft. Oskar83)
  "(Czekam na fale jak blok Setki ton By nas zabrało Wciągnie wnet po d wodę prąd Chwyć mą dłoń Zniknijmy z radarów) Czekam na fale jak blok Setki ton By nas zabrało Wciągnie wnet po d wodę "
 • Beteo POR FAVOR
  "Hajs leżał na ulicy jak ja osiedlowy bar co weekend fight club szalone dzieciaki muszą sie nadźgać po używkach zawodnicy muai tai Oko za oko Ząb za ząb Oko za oko POR FAVOR Oko za oko Chodź"
 • EPIS x INTRUZ MAT I RIX
  "mówię na wstępnie: dwa kamraty czuwam nad Matem by nie klepał maty z dala od sławy, w czerno ubrany Mat to czasami jak wrzątku kąpany 8 lat różnicy Mat pisze numer, gdy nie lecą bity Ma tutaj Ws"
 • Paluch Kaszel (ft. Deemz, Lot808, Dj Taek)
  "Za dzieciaka ślady po nas są naplute koło ławki Zanim było modne, każdy do skarpetek klepki PTKWO rasowe pyry spod klatki Nawet jeśli mamy kose, nie obrażamy matki Lecę w kraj na 8 biegu Najwięce"
 • DONGURALESKO & MATHEO Wielkie Rzeczy
  "Robimy rzeczy wielkie Wielkie, wielkie Robimy rzeczy wielkie Wielkie, wielkie Robimy rzeczy wielkie Wielkie, wielkie Robimy, co? Wielkie, wielkie Robimy rzeczy wielkie Wielkie, wielkie Robim"

Użytkownicy poszukiwali

 • moja wiara kazik
 • kazik moja wiara
 • kazik po owocach ich czynow
 • piosenka w czasie tej wedrowki pan powie
 • piosenka bo moja wiara to wszystko co mam

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

teksty piosenek


Korzystanie z portalu oznacza akceptację Regulaminu. Polityka Cookies. Prywatność. Copyright © 1999-2020 INTERIA.PL Wszystkie prawa zastrzeżone.
Teksty piosenek i tłumaczenia: ilość w serwisie - 688 146