Kazik: W obliczu ko
Tekst piosenki
Brak wideo
Tekst piosenki
Kazik: W obliczu ko
Są dni, kiedy uczysz się więcej Są noce, kiedy rozumiesz lepiej Jest czas, kiedy widzisz wszystko Gdy boisz się: "To już blisko" Są chwile, kiedy wiesz więcej Są chwile, gdy widzisz lepiej Są chwile, kiedy wiesz wszystko Co tracisz i co zyskasz Witaj tak, jakbyś pierwszy raz witał Żegnaj tak, jakbyś widzieć już nie miał Żyj życie, jakbyś miał już nazajutrz Ze śmiercią twarzą w twarz stanąć Są chwile, kiedy wiesz więcej Są chwile, gdy widzisz lepiej Są chwile, kiedy wiesz wszystko Co tracisz i co zyskasz Witaj tak, jakbyś pierwszy raz witał Żegnaj tak, jakbyś widzieć już nie miał Żyj życie, jakbyś miał już nazajutrz Ze śmiercią twarzą w twarz stanąć Bo... Są chwile, kiedy wiesz więcej Są chwile, gdy widzisz lepiej Są chwile, kiedy wiesz wszystko Co tracisz i co zyskasz
Tłumaczenie piosenki
Kazik: W obliczu ko
Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Reklama
Reklama
Inne teksty wykonawcy
Kazik: W obliczu ko
-
300 000 000
- Kazik
-
5 Lat
- Kazik
-
Baranek
- Kazik
-
Barton Fink
- Kazik
-
Bia
- Kazik
Skomentuj tekst
Kazik: W obliczu ko
Pisz jako Gość
4000 znaków do wpisania
Twój komentarz może być pierwszy
Reklama
Reklama
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
dorosłe serce
WERSOW
„Serce dorosło wciąż łamie się w pół padło zbyt wiele między nami złych słów wiem że mnie kochasz na swój sposób to ja tak bardzo tęsknie ale nie jest mi żal bo jesteś chciałam byś chociaż spojrzał na ”
-
Od nowa
Julia Wieniawa
„Znam takich jak Ty słowa rzucasz na wiatr byłeś tak pewny a znów jesteś sam czułam się lekko tak przy Tobie pod płaszczem gwiazd świeciłam mocniej szkoda, że mimo tego nie widziałeś mnie ”
-
CHA CHA
Sobel
„Przecież sama nie wiesz czego chcesz I ja od dawna czuję, że nie warto Wiesz, że daję serce Ci na dłoni Które Ty wraz z petem wyrzucisz przez balkon Koniec z walką, wiem, że nie dam Ci już... N”
-
Maison - ft. Lucie
Emilio Piano
„Où va-t-on ? Quand on n’a plus de maison ? Les fleurs sous le béton, Maman, Dis-le-moi, Où va-t-on ? Est-ce qu’un jour on sait vraiment ? Ou est-ce qu’on fait semblant, tout le temps ? Où va”
-
Chcę ciebie częściej
Maciej Skiba
„Powiedz coś Tak od niechcenia Chcę Ciebie słuchać To miłe dla ucha Bez Ciebie szare mam dni Kiedy nie dzwonisz Nie robię nic Wszystko jest po nic Tylko Ty Potrafisz mnie przed tym o”
Użytkownicy poszukiwali
Teksty piosenek
- jak gdybys nazajutrz ze smiercis ●
- "Żyj tak jakbyś miał już nazajutrz ze śmiercią twarzą twarz stanąć●
- zegnaj sie tak jakbys mial sie juz nie zobaczyc●
- są chwile kiedy wiesz wszystko co tracisz i co zyskasz●
Reklama
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
Reklama
Tekst piosenki W obliczu ko - Kazik, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu W obliczu ko - Kazik. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kazik.
Komentarze: 0