Kill Your Idols: What I've Become

Tekst piosenki

Brak wideo

Kill Your Idols

Teksty: 67 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Kill Your Idols: What I've Become

It's alright to be alone again it's been fun used again I can handle what is true it's not easy being you can't feel pain when I'm numb can accept what you've done I don't leave myself open to pain because I know I'd be hurt again [Chorus:] From what you've done is what I've become for me things don't work out at all if you're on the bottom there's nowhere to fall whatever you looking for it's not here you should be looking elsewhere I'm as hollow as a long dead tree I think its to let it be. [Repeat Chorus]
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kill Your Idols: What I've Become

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kill Your Idols: What I've Become

Skomentuj tekst

Kill Your Idols: What I've Become

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Ushuaia Jasiek Piwowarczyk
    „Skończy się świat, nas nie ma Znikam na chwilę Wiem, że za jakiś czas Zamknę jej oczy By nie widziała, jak Jak bardzo się boję powiedzieć jej w twarz Że zbliża się koniec, że nie ma Że nie ma”
  • Życie jest jedno SKOLIM
    „Co zrobisz ze mną gdy będzie ciemno? mi wystarczy jeden czuły gest i mówię serio, życie jest jedno przecież sama dobrze wiesz jak jest no chodź chodź tu do mnie bo najlepiej jest mi tu przy”
  • Amore Mio 2 (prod. COIKY) Boski Heniek
    „Amore mio i czeka nas wycieczka już do Rio Amore mio, niech każdy śpiewa nocą tą ulicą Amore, mi amor i zapach Dior Na zawsze przy mnie bądź Jesteś, jesteś taka sztos Jesteś piękna tak jak diam”
  • Komu miałabym powiedzieć? Bletka
    „Czy ze smutku oczy mokre? W takich chwilach, jak tych, chcę Cię mieć przy sobie Dużo trudniej mi samej nosić troski Gdy się nimi dzielę z Tobą, rozkładają się na pół Kiedy posmakuję świat, czase”
  • Wracam Jeremi Sikorski
    „A wieczorami zmarnowany błądzę. Chciałbym coś poczuć, ale nie wiem co sam. Szukam i ciągle czekam na odpowiedź. Czy to miłość? A jeśli tak, to jak wygląda, powiedz. Bo na tych filmach zawsze ideal”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki What I've Become - Kill Your Idols, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu What I've Become - Kill Your Idols. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kill Your Idols.