Killaz Group: Odrobin

Tekst piosenki

Brak wideo

Killaz Group

Teksty: 26 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Killaz Group: Odrobin

"Jeszcze Polska nie zginęła,Póki my żyjemy,Marsz, marsz, Dąbrowski,Z ziemi polskiej do Wolski"DGE joł!K. do G. [betonowe lasy wokół mnie] x2To aż dziw bierze, że sprzedajesz taki kit wujek,Niech każdy się zorientuje, że jesteś psim chujem,to aż w oczy kłuje, że mówisz to czego każdy oczekuje,czyli nie mówisz nic w ogóle,a ci twoi kumple to jakieś ciule,w intratnej spóle noszą białe koszule,krawat we wzory, drogie sikory, kolory ciemne,długie jęzory a w tle biel i czerwień,auta większe niż ten pokój cały,daj spokój stary, tłuste lancie i okulary,na boku szpary, wielki świat lubi chemię,a kto wącha ten wypłaca premię,a w telewizji mówią, a w telewizji dają,tam mówią, że mówią, tu ćpają i słuchają,ta histeria, zbiorowa fanaberia,rządowa kokieteria, gabinetowa wkurwia.x2Odrobinę, mówią że odrobimyna drabinę pchają się, otrąbimyWiktorię, wielką glorię której nie ma(czujesz?) właśnie tak śmierdzi ściemaŻyję w kraju w którym priorytetem populizm,rządzi dwóch karłów z bandą podległych im żuli,jak bracia Grimm oni tu mają swoją bajkę,ja i mój team walczę,razem z majkiem rzucam pancze,studio ranczem naszym,jadę, przemierzam synu betonowe lasy,nawijam tak żeby zyskać nie stracić,w razie czego trzymam gaci,i nawet z wrogiem przeciwko mackom systemu,mam swoich braci, i bardzo wąskie to gremium,bez nich bym nie istniał jak Acuna bez klemówa w telewizji dżuma, beznadzieja, syf,i kolejny z nich mówi, że ma na to dobry knyf,robią nas z złych, chcą żeby było jak teraz,zapomnieli że zwykły człowiek mentalnie umiera,pranie pieniędzy wybiela, i lewy dochód, praca na czarno,żeby kulać ten pekiel po trochu,w tym molochu chcą mieć nad wszystkim kontrolę,będą następni chociaż niejeden już poległ,pchają się na drabinę ze swym czarno-białym kinem,nic więcej już nie ma, właśnie tak śmierdzi ściema,właśnie tak śmierdzi ściema.x2Odrobinę, mówią że odrobimyna drabinę pchają się, otrąbimyWiktorię, wielką glorię której nie ma(czujesz?) właśnie tak śmierdzi ściemaA ja widziałem orła cień, orła cień, cień orła,gdzie się podziała moja polska, ta normalna, prosta,swojska ta, obywatelska ta, pozbawiona całego tego kurestwa,Tam gdzie ludzie wiedzą czego chcągdzie ludzie wiedzą że inni wiedzą, gdzie ludzie wierzą,a te gadające głowy mają nowy plan odbudowy,patrzę w ekran, wciągam dym tytoniowy,i widzę ich oczy szkliste, oczy mgliste,a każdy z nich trzyma czarną walizkę,a każdy z nich chce być wielkim ministrem,i czym jeszcze? tego sam nie wiem już.x2Odrobinę, mówią że odrobimyna drabinę pchają się, otrąbimyWiktorię, wielką glorię której nie ma(czujesz?) właśnie tak śmierdzi ściemax2W pewnym momencie zostanie już tylko pustka,Będziemy gadać choć chcieliby zamknąć nam usta.Killaz Group, yo!(aktualna sytuacja jest świetna)(coście skurwysyny uczynili z tą krainą gdzie...)
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Killaz Group: Odrobin

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Killaz Group: Odrobin

Skomentuj tekst

Killaz Group: Odrobin

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Odrobin - Killaz Group, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Odrobin - Killaz Group. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Killaz Group.