Kindla - Serce jak kamie tekst piosenki - Teksciory.pl

Kindla: Serce jak kamie

Tekst piosenki

Brak wideo

Kindla

Teksty: 41 Tłumaczenia: 0 Wideo: 3

Tekst piosenki

Kindla: Serce jak kamie

Widziałem w twoich oczach kilka tamtych chwil.Nic nie mogłem zmienić, nic nie mogłaś ty.Myślami jestem blisko, chyba tak jak nikt.Oboje dobrze wiemy - nie zmieni tego nic.Sięgamy coraz wyżej.W miłości jak najbliżej nam.I niech tak trwa.Ref:Zaufasz kiedyś mi na pewno, serce jak kamień.Pokochasz z całych sił.Wiem jedno - tak kiedyś się stanie.Zaufasz kiedyś mi... Najlepiej już od dziś...Za każdym razem mówisz: to już ostatni raz.Na koniec pójdę świata, zatrzymam nawet czas.Kto bardziej wierzyć musi, kto bardziej boi się?Czy ma to dziś znaczenie? Chyba coraz mniej...Sięgamy coraz wyżej.W miłości jak najbliżej nam.I niech tak trwa.Ref:Zaufasz kiedyś mi na pewno, serce jak kamień.Pokochasz z całych sił.Wiem jedno - tak kiedyś się stanie. x4Zaufasz kiedyś mi... Najlepiej już od dziś...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Kindla: Serce jak kamie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kindla: Serce jak kamie

 

Skomentuj tekst

Kindla: Serce jak kamie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Korzenie w bagnie Białas / White 2115
  „Człowiek strzela z zimną krwią i się niczym nie przejmuje przecież to nie jego broń przecież to Bóg nosi kule Wszystkiemu są winni inni My skąd, my skąd Wszystkiemu są winni inni My skąd, my sk”
 • Break My Heart Myself (feat. Travis Barker) Bebe Rexha
  „Hello, my nam eis Stevie Actually i’m lyin’ it’s really Babe It’s the meds, they make me really sleepy Klonopin; my friend She numbs the feelin’ My doctor upped my dosage My mom felt bad sos h”
 • AMG Avi X Louis Villain
  „Wsiadam do fury Świeżo po ceramice Nie ciągnij mi się lewym Bo tego nienawidzę WPR - jak spojrzysz na tablicę Apetyt rośnie tak jak Lata biceps Albo jak, gdy się spóźniasz odsetki Nie maja hajs”
 • Higher Power Coldplay
  „sometimes i just can't take it sometimes i just can't take it and it isn't all right i am not gonna make and i .. my shoes uptight Coldplay 'Higher Power' taki tytuł najprawdopodobniej będzie n”
 • Kapela gra Sanah
  „Szkoda słów Gestem do mnie mów Nie wiem co ja robię tu Szkoda słów Hej skarbie, jak tu ładnie Dla mnie szots Może wygram coś Czy te brawa dla mie są Dla mnie sztos Hej skarbie Jak tu fajni”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ostatni raz niech zmieni się cis w nas
 • Zaufasz kiedyś mi na pewno Pokochasz z całych sił. Wiem jedno - tak kiedyś się stanie. Zaufasz kiedyś mi... Najlepiej już od dz
 • moje serce ma taki goszki smak tak tak
 • Tak ostatni raz niech zmieni się coś w nas text piosenki

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Serce jak kamie - Kindla, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Serce jak kamie - Kindla. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kindla.