Kindla: Serce jak kamie

Tekst piosenki

Brak wideo

Kindla

Teksty: 42 Tłumaczenia: 0 Wideo: 4

Tekst piosenki

Kindla: Serce jak kamie

Widziałem w twoich oczach kilka tamtych chwil.Nic nie mogłem zmienić, nic nie mogłaś ty.Myślami jestem blisko, chyba tak jak nikt.Oboje dobrze wiemy - nie zmieni tego nic.Sięgamy coraz wyżej.W miłości jak najbliżej nam.I niech tak trwa.Ref:Zaufasz kiedyś mi na pewno, serce jak kamień.Pokochasz z całych sił.Wiem jedno - tak kiedyś się stanie.Zaufasz kiedyś mi... Najlepiej już od dziś...Za każdym razem mówisz: to już ostatni raz.Na koniec pójdę świata, zatrzymam nawet czas.Kto bardziej wierzyć musi, kto bardziej boi się?Czy ma to dziś znaczenie? Chyba coraz mniej...Sięgamy coraz wyżej.W miłości jak najbliżej nam.I niech tak trwa.Ref:Zaufasz kiedyś mi na pewno, serce jak kamień.Pokochasz z całych sił.Wiem jedno - tak kiedyś się stanie. x4Zaufasz kiedyś mi... Najlepiej już od dziś...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kindla: Serce jak kamie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kindla: Serce jak kamie

Skomentuj tekst

Kindla: Serce jak kamie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • najlepszy dzień w moim życiu Sanah
  „mam dziś dwadzieścia pięć lat połowę czekałam na najlepszy dzień w moim życiu miał mieć nieskończony smak a on przefrunął jak ptak i tak odleciał w ukryciu tęsknię za śmiechem w te dn”
 • <​/3 (złamane serce) Mata
  „Złamane serce na pół Teraz po jednej części mam dla dwóch suk Posklejasz je, rozklei się i tak Za parę lat może ukradniesz mi je znów Ale już nigdy całego, wbiłaś mi szpilkę w całego Muszę iść ”
 • Piękni ludzie Sobel
  „Nie chcę tego ująć źle, eee-ee-ee Ale wydawało się, że jesteś zjeb Choć wcale tak nie jest, może lekki odklejeniec Sory za niezbyt piękne wyrażenie, jebie mnie zakłamane przebarwienie Piękni lud”
 • Laura Daria Zawiałow
  „Patrz Zasłaniam oczy W dłonie chowam twarz Mam na szyi pętlę Pod palcami strach Mów No dalej wieszaj na mnie pusty płacz Dobij mnie ostatnim tchnieniem Jak niemy wrzask Nie przyglądasz Obo”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • ostatni raz niech zmieni się cis w nas
 • Zaufasz kiedyś mi na pewno Pokochasz z całych sił. Wiem jedno - tak kiedyś się stanie. Zaufasz kiedyś mi... Najlepiej już od dz
 • moje serce ma taki goszki smak tak tak
 • Tak ostatni raz niech zmieni się coś w nas text piosenki

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Serce jak kamie - Kindla, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Serce jak kamie - Kindla. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kindla.