Kula Shaker: Fool that i am

Tekst piosenki

Brak wideo

Kula Shaker

Teksty: 49 Tłumaczenia: 0 Wideo: 2

Tekst piosenki

Kula Shaker: Fool that i am

I am the night I am the moon at your window everyone knows the fool that I am Like a bird making roots for winter Can you recall we used to be friends? I am the day I am the sun in your garden Maybe i light the way to your heart Like a song playing after evening everyone knows the fool that I am CHORUS: Love is coming 'round again Have you spent your chances worriyng? have you seen or need a friend? Everyone is looking for something everyone is looking for someone fool I am the smile that will secretly offer no hesitation for your delight before hurt before love was questioned And we believed in love at first sight CHORUS Fool that I am but I can see you tumbling and turning, never learning, I don't understand Fool, fool Love me forever fool that I am Here at your service fool that I am the fool that I am
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kula Shaker: Fool that i am

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kula Shaker: Fool that i am

Skomentuj tekst

Kula Shaker: Fool that i am

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

  • Samoloty (ZORZA) - feat. Kaśka Sochacka Dawid Podsiadło
    „Czy coś mnie chwyci tak jak wcześniej? Chodzę tyłem jakiś dłuższy czas Mniej mi w oczy wieje wiatr Kto złapie mnie za drżącą rękę? Jestem tu na krótką chwilę jak Bluza metr czterdzieści dwa ”
  • Toksyny (Słoń & The Returners) Słoń
    „Jebać tych skrajnie z lewej i jebać tych skrajnie z prawej Wykurwiaj jak jesteś zjebem, co myśli że ma monopol na prawdę Nie chce żyć z butem na gardle, pierdole wasz mentalny karcer Po jednej komu”
  • Wonderful Monika Kociołek
    „You keep trying he's so wonderful If you lie and let it go, if you want my soul Second to come dare us to stay And one day I'mma stay The others just played I was stuck in their days Please do”
  • Miodożer Genzie
    „Kiedy wokół wielki lwy Ja muszę być jak miodożer Pokazuję kły i napieram jak buldożer Nic ci nie pomoże Nic ci nie pomoże Wielkie lwy, ich wielkie kły Nie są straszne mi Nie są straszne mi W”
  • Suma wszystkich strachów Małpa
    „Małpa prezentuje utwór "Suma wszystkich strachów". Kiedy byłem małym chłopcem w kółko powtarzali mi Że gdy dorosnę to nie będę mógł uronić łzy Że mam emocje kryć tak by ich nie zobaczył nikt Dzi”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Fool that i am - Kula Shaker, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Fool that i am - Kula Shaker. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kula Shaker.