Kult: Kto

Tekst piosenki

Brak wideo

Kult

Teksty: 192 Tłumaczenia: 3 Wideo: 29

Tekst piosenki

Kult: Kto

Mam Ci tak wiele do powiedzenia Nie możesz tego nie doceniać I rzeczy złe, i rzeczy dobre Pocieszę Cię - więcej jest tych dobrych Mam Ci tak wiele do powiedzenia Nie możesz tego nie doceniać Kończą się czasy naszej młodości Skończyć się musi to, co się nie zmienia Tak, tak, to co się nie zmienia... I pytam się: Kto śmie traktować Cię źle Kto śmie traktować Cię źle Kto śmie traktować Cię źle Bo ja... Chcę wierzyć w to, co mówię Chcę wierzyć w Ciebie, w siebie Chcę mieć Cię w zasięgu w każdej nagłej potrzebie Chcę wierzyć w to, co mówię Chcę wierzyć w Ciebie, w siebie Chcę mieć Cię w zasięgu w każdej nagłej potrzebie Tak... Uważaj bo... Mam Ci tak wiele do powiedzenia Nie próbuj tego teraz zmieniać Naprawdę bardzo kocham Cię Proszę, traktuj to poważnie Mam Ci tak wiele do powiedzenia Nie możesz tego nie doceniać I rzeczy złe, i rzeczy dobre Pocieszę Cię - więcej jest tych dobrych Kto śmie traktować Cię źle Kto śmie traktować Cię źle Kto śmie traktować Cię źle Kto śmie traktować Cię źle Chcę wierzyć w to, co mówię Chcę wierzyć w Ciebie, w siebie Chcę mieć Cię w zasięgu w każdej nagłej potrzebie Chcę wierzyć w to, co mówię Chcę wierzyć w Ciebie, w siebie Chcę mieć Cię w zasięgu w każdej nagłej potrzebie Tak... W każdej nagłej potrzebie Tak... W każdej nagłej potrzebie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kult: Kto

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kult: Kto

Skomentuj tekst

Kult: Kto

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stefania (Ukraina - Eurowizja 2022) Kalush Orchestra
  „Стефанія мамо мамо Стефанія Розквітає поле, а вона сивіє Заспівай мені мамо колискову Хочу ще почути твоє рідне слово Вона мене колисала дала мені ритм і напевне силу волі не забрати в мене, бо ”
 • SPACE MAN (Wielka Brytania - Eurowizja 2022) Sam Ryder
  „If I was an astronaut, I'd be floating in midair And a broken heart would just belong to someone else down there I would be the centre of my lonely universe But I'm only human and I'm crashing down”
 • SloMo (Hiszpania - Eurowizja 2022) Chanel
  „Let's go Llego la mami La reina, la dura, una Bugatti, El mundo esta loco con este body Si tengo un problema no es monetary Les vuelvo loquito a todos los daddies Voy siempre primera, nunca seco”
 • Hold Me Closer (Szwecja - Eurowizja 2022) Cornelia Jakobs
  „No need to apologise Cuz there’s nothing to regret Well this is not what I wanted Guess all the good things come to an end So baby bye bye, wish you the best But most of alI I wish that I could”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kto występuje w teledysku kult kocham cię
 • kult piosenki o wierze
 • ja pociesze cie pisenki
 • Kto śmie traktowac Cię źle tekst
 • wierzyć jest łatwo kazik

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kto - Kult, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kto - Kult. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kult.