Kult: Kto

Tekst piosenki

Brak wideo

Kult

Teksty: 194 Tłumaczenia: 3 Wideo: 30

Tekst piosenki

Kult: Kto

Mam Ci tak wiele do powiedzenia Nie możesz tego nie doceniać I rzeczy złe, i rzeczy dobre Pocieszę Cię - więcej jest tych dobrych Mam Ci tak wiele do powiedzenia Nie możesz tego nie doceniać Kończą się czasy naszej młodości Skończyć się musi to, co się nie zmienia Tak, tak, to co się nie zmienia... I pytam się: Kto śmie traktować Cię źle Kto śmie traktować Cię źle Kto śmie traktować Cię źle Bo ja... Chcę wierzyć w to, co mówię Chcę wierzyć w Ciebie, w siebie Chcę mieć Cię w zasięgu w każdej nagłej potrzebie Chcę wierzyć w to, co mówię Chcę wierzyć w Ciebie, w siebie Chcę mieć Cię w zasięgu w każdej nagłej potrzebie Tak... Uważaj bo... Mam Ci tak wiele do powiedzenia Nie próbuj tego teraz zmieniać Naprawdę bardzo kocham Cię Proszę, traktuj to poważnie Mam Ci tak wiele do powiedzenia Nie możesz tego nie doceniać I rzeczy złe, i rzeczy dobre Pocieszę Cię - więcej jest tych dobrych Kto śmie traktować Cię źle Kto śmie traktować Cię źle Kto śmie traktować Cię źle Kto śmie traktować Cię źle Chcę wierzyć w to, co mówię Chcę wierzyć w Ciebie, w siebie Chcę mieć Cię w zasięgu w każdej nagłej potrzebie Chcę wierzyć w to, co mówię Chcę wierzyć w Ciebie, w siebie Chcę mieć Cię w zasięgu w każdej nagłej potrzebie Tak... W każdej nagłej potrzebie Tak... W każdej nagłej potrzebie
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Kult: Kto

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Kult: Kto

Skomentuj tekst

Kult: Kto

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Mama Doda
  „I don’t wanna be the one who brakes you I don’t wanna let you down If my love is not unconditional why Should you be here at all now Rule number one is you need to feel wanted Unhappy people ”
 • Explosion Ech poleczko (DNSQ Remix) - feat. Guzowianki Kalwi & Remi
  „Kalwi & Remi feat. Guzowianki prezentują piosenkę "Explosion Ech poleczko" (DNSQ Remix). Słonko w stawie spać się kładzie lecz muzyka dalej gra nie usiedzi nikt na ławie i Zosieńka nad staw gna ”
 • Why Kiki? Iam Tongi
  „Blue water dancing, ocean spray in the air Trade winds waving your jet black hair Island girl, kinda east side crazy You never call me yours but you call me baby Dinosaurs Spine at Hang Dong, Ta X”
 • Neodym (feat. Błażej Król) Nosowska
  „Może być mocniej i głośniej Bardziej i bliżej Bliżej Nie przywołałaś mnie gestem Chodź To było coś bardziej jak to Co wzywa ćmy Ciało pamięta więcej Znowu myślę o… Tak zmęczony, że pewnie ni”
 • Świenty Paweł Latające Biustonosze
  „Czy to tygrys, czy to lew Właśnie zmieszał z Jarkiem krew Nie do wiary że punkowiec To prezesa dziś dachowiec Tyle było opowieści O tych JOW-ach co tak miały Odbudować demokrację A to zwykłe ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • kto występuje w teledysku kult kocham cię
 • kult piosenki o wierze
 • ja pociesze cie pisenki
 • Kto śmie traktowac Cię źle tekst
 • wierzyć jest łatwo kazik

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Kto - Kult, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Kto - Kult. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Kult.