L.U.C: Intro sztampoland

Tekst piosenki

Brak wideo

L.U.C

Teksty: 46 Tłumaczenia: 0 Wideo: 32

Tekst piosenki

L.U.C: Intro sztampoland

Wtem wiolinowy mój abstraktu senprzerywa przebudzenie w kraju moheraTlen PL mimo że brak mu sensu jak żul puszki powolido kupy się zbieraSęk w tym że nie bywam kaktusemktóremu systemu skwar w mózg nie doskwieraEra Stonką wyścielanią narodowego mózgu trwała 200 latteraz to jak korki z Bielanmego pokolenia udrękatęga żenady mordęga nęka mniewymiękamtaka to potęga, taka że klękam,znowu ta piosenka powlekamnie w lękachjak lekomana w lekach mękaod reklam łepetyna pęka, krach na moralnych kręgach,tnę karty półmartwy podarty tym żewokół tylko narodu duszerka, duszerkaCzkawka w każdej profesjistado hemoroidówjuż ledwo się broni duchKrólowa prowizorka co dzień rzuca nanas las asteroidównie licząc kilku twierdzwszędzie szmelc i menda tabloidówwszyscy kwicząc mimo sercpełzamy na wózkumentalnych inwalidówrobotnicy narodu mocą stalowych nitówkombinowanie przyspawali namdo plemnikówmamy armie pomnikówale to w Katyniu leżynasza nadwyżka IQw kolejnym systemie jesteśmytak wolni jak umysły paranoikówTak oto czwarte przebudzenie...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

L.U.C: Intro sztampoland

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

L.U.C: Intro sztampoland

Skomentuj tekst

L.U.C: Intro sztampoland

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • sztampoland

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Intro sztampoland - L.U.C, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Intro sztampoland - L.U.C. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - L.U.C.