Liber: Jedna z dr

Tekst piosenki

Brak wideo

Liber

Teksty: 34 Tłumaczenia: 0 Wideo: 16

Tekst piosenki

Liber: Jedna z dr

Głucha noc, czarna locha szeroki bieżnik, w środku jeden, drugi, trzeci rzeźnik Teraz wiesz-obyło by się bez nich, ale są obecni, konsekwentni i skuteczni W tej niechcianej taksówce poczuj się jak w filmie W ruchomym kinie na kanapie tylnej W silnie rozwiniętym scenariuszu, w scenerii leśnej W ciemnej serii cichych unicestwień Gdzie nie ma mowy o proteście, winny jesteś Dwieście razy dwieście, pomnożone przez dwieście To dwieście lat pracy kilku twych pokoleń Szczerej roboty i śpiewania kolęd Przy świątecznym stole z rodziną z dala od kasyno Dożywotnio w cieniu za kurtyną Na dożynki zapierdalać swą fiaciną Albo na dziewczynki kolubryną, wszystko zawdzięczam swoim czynom Bez połyskiwania cyną, bez przyglądania się chamom i wyłamanym futrynom od swych drzwi, kiedy cię mdli z przerażenia-wtedy więcej się docenia REFREN: Just drop it, Just drop it, Just stop or play! Choose better, choose better, choose better way, to better days! Postaw dyszkę będzie 5 dyszek, postaw setkę będzie pliczek Suczki pocałują cię w policzek, postaw pliczek weź walizę To kolejna faza, niektórzy mówią na to hazard, mówią ci uważaj Gdy gaża się wyraża w takich sumach to zaraża jak dżuma Niejeden już się odbił i niejedne od niej umarł Albo w bólach pełza o kulach, bo śnił mu się okular Bógmacher ze strachem pod jednym dachem, skreślić się Jednym krachem, bo jednym trafem można z rozmachem Pożyć i położyć lachę, zamiast łożyć szpachel Na ścianę w nie rejestrowanej firemce ogólnobudowlanej I z pyska toczyć pianę, pryskać szampanem W stada pięknych panien, praca albo losowanie I tylko jedno życie... i tylko jedno życie, Biegać po marmurze czy spać na gumolicie Mesjasz wybawiciel wśród bukmacherów Masz statek i nim steruj! Masz jeden strzał, celuj REFREN: Just drop it, Just drop it, Just stop or play! Choose better, choose better, choose better way, to better days!
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Liber: Jedna z dr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Liber: Jedna z dr

Skomentuj tekst

Liber: Jedna z dr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • The Tower (piosenka na Eurowizja 2024) Luna
  „Luna prezentuje piosenkę "The Tower" - propozycja do Konkursu Piosenki Eurowizji 2024. Premiera 24 stycznia 2024 r. Looking for a miracle Waiting for a sun to catch me I’ve gotta find a way back”
 • Nasz Czas TEENZ
  „TEENZ prezentuje utwór "Nasz Czas". Zaczynamy projekt ja jak zawsze dobrze ubrany kiedyś byłem spięty tak jak struna mojej gitary dziś co by nie było zawsze jestem wyluzowany najważniejsze są”
 • Cała sala śpiewa! Siostry Grabowskie, sanah
  „Uuu, na dancing sama szłam Uuuuu, jak gdyby nigdy nic Uuuuuu, pamięć jak sito mam Uuuu, i to plus na dziś W życiu mym nie same róże A szafa gra Ktoś tam wysoko w górze Chyba o mnie dba Ja c”
 • Co ja robię tu Lanberry
  „Dzisiaj znowu nad Warszawą, wisi parę ciemnych chmur. Myślami zawieszona, ciągle tone w tych ramionach, męczy mnie zepsuty mood. Pora zmierzyć sobie puls, i odpuścić może już. Jesteś ciągle ”
 • Ballada Lunaria
  „Uciekamy jak najdalej od Tego, czego nie chce widzieć świat Gdy wokoło każdy boi się Czy jutro będzie lżej Gdzie to dobro, które było w nas Wszystko poszło w piach Po co była w nas ta złość ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jedna z dr - Liber, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jedna z dr - Liber. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Liber.