Liber: Jedna z dr

Tekst piosenki

Brak wideo

Liber

Teksty: 33 Tłumaczenia: 0 Wideo: 15

Tekst piosenki

Liber: Jedna z dr

Głucha noc, czarna locha szeroki bieżnik, w środku jeden, drugi, trzeci rzeźnik Teraz wiesz-obyło by się bez nich, ale są obecni, konsekwentni i skuteczni W tej niechcianej taksówce poczuj się jak w filmie W ruchomym kinie na kanapie tylnej W silnie rozwiniętym scenariuszu, w scenerii leśnej W ciemnej serii cichych unicestwień Gdzie nie ma mowy o proteście, winny jesteś Dwieście razy dwieście, pomnożone przez dwieście To dwieście lat pracy kilku twych pokoleń Szczerej roboty i śpiewania kolęd Przy świątecznym stole z rodziną z dala od kasyno Dożywotnio w cieniu za kurtyną Na dożynki zapierdalać swą fiaciną Albo na dziewczynki kolubryną, wszystko zawdzięczam swoim czynom Bez połyskiwania cyną, bez przyglądania się chamom i wyłamanym futrynom od swych drzwi, kiedy cię mdli z przerażenia-wtedy więcej się docenia REFREN: Just drop it, Just drop it, Just stop or play! Choose better, choose better, choose better way, to better days! Postaw dyszkę będzie 5 dyszek, postaw setkę będzie pliczek Suczki pocałują cię w policzek, postaw pliczek weź walizę To kolejna faza, niektórzy mówią na to hazard, mówią ci uważaj Gdy gaża się wyraża w takich sumach to zaraża jak dżuma Niejeden już się odbił i niejedne od niej umarł Albo w bólach pełza o kulach, bo śnił mu się okular Bógmacher ze strachem pod jednym dachem, skreślić się Jednym krachem, bo jednym trafem można z rozmachem Pożyć i położyć lachę, zamiast łożyć szpachel Na ścianę w nie rejestrowanej firemce ogólnobudowlanej I z pyska toczyć pianę, pryskać szampanem W stada pięknych panien, praca albo losowanie I tylko jedno życie... i tylko jedno życie, Biegać po marmurze czy spać na gumolicie Mesjasz wybawiciel wśród bukmacherów Masz statek i nim steruj! Masz jeden strzał, celuj REFREN: Just drop it, Just drop it, Just stop or play! Choose better, choose better, choose better way, to better days!
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Liber: Jedna z dr

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Liber: Jedna z dr

Skomentuj tekst

Liber: Jedna z dr

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Parapetówa (Hotel Maffija 2) SB MAFFIJA
  „W pałacu na kacu pachnie skunem Stawiaj stówę, że znów to powtórzę Wódy w ch*j dawaj na parapetówę, hej Parapetówę, hej Dawaj na górę To pora obiadowa na tarasie konsumuję Obwieszony złotem z ”
 • Classy Girl Zenon Martyniuk
  „Napisz dzisiaj do mnie Wciąż jestem sam Wciąż mi się śnisz Myśl rozpala płomień Wiesz czego chcę Zaufaj mi Miłość zakwita wieczorem Zaczarowany kwiat Może chcesz dzisiaj dołączyć Pokolorujesz”
 • WARTOŚCI Kubańczyk x Ewelina Lisowska x DJ Slavic
  „Rządzi tu sex A dobre wartości zastępują złe Swingersi, kluby i cash Jak randki, to częściej tylko one night stand Życie traktują jak grę Leje się krew, łzy, pot Potem dopada cię stres To pande”
 • A jednak cud (feat. Organek i Bela Komoszyńska) The New Years 2022
  „Mijają dni, tygodnie, minął cały rok A ty ciągle mówisz do mnie, ciągle śpiewasz mi tu coś Jesteś tu i chyba będziesz zawsze już Chociaż wiele się zdarzyło to, że jesteś, to jest cud Pamiętasz jak”
 • Wariaciki SWING3R
  „Byle do weekendu Do tego, tego trendu Ja nabieram rozpędu By bawić się, bawić Byle do weekendu Jak nie znasz tego trendu To nie popełniaj błędu Masz bawić się, bawić Sukienka, długa noga ”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jedna z dr - Liber, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jedna z dr - Liber. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Liber.