Lider / NKL: Chc

Tekst piosenki

Brak wideo

Lider / NKL

Teksty: 2 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Lider / NKL: Chc

Dla tej co jest jak tlen,
Dla tej co jest jak słońce,
Nocy Piękna 3 wersja.
3 po 2.04 następna część, z mojej strony to coś więcej niż więź, ktoś powie, że bładze ja moge zaprzeczyć, bo wiem, że jesteś lekiem co wszystko wyleczy. Niby to tylko słowa, a jednak coś znaczą, szukając oznajmiają, że wszytsko wybaczą. Już taka ta osoba co dla niej to pisane. Pamiętam jak dziś, pamiętam pierwsze spotkanie, Twoje spojrzenie i cała Twą osobę, poznaje coraz bardziej, chwytajac sie za głowę, że Cie wczesniej nie poznałem, że wiele zmarnowałem, lecz los bywa okrytny już na nim sie poznałem. Jedno co trzyma w garści to wielka nadzieja, łacząc ja z wspomnieniami powstają marzenia. A jakie mam marzenie to niech zostanie w sercu, bo tego nie wyjaśnie za pomocą wersów. Słodko wspominam, mile to tego wracam, do każdej chwili z toba co świeci jak raca. Nie wstydząc się przyznaje, zajełaś coś w mej duszy, zajmujesz coraz więcej nie pozostawiając suszy. Jednego to rozsmieszy drugiego poruszy, kogoś to zmotywuje następnego poruszy. Ja wypuszczam biały dym, bo jednego jestem pewien, wybralem jak najlepiej, z piekła powstał eden. Ty jesteś tam obecna, głównoplanowa postać, chce stać tam kolo Ciebie, za zawsze chcem tam zostać. Nie umiem juz inaczej, nocy piekna zrozum, że to co teraz slyszysz to szczerosc nie pozór. Tobie to sie nalezy słowa płyną prosto z serca. Lider nkl dla Pelci 3 wersja.
Ref.x2
Jedno wiem na pewno, chwila z toba uspokaja,
Jedno wiem na pewno, nie na darmo te starania.
Nie na darmo te starania, pamiątka pozostanie, gdy pozostaniesz sama posluchaj to nagranie. To nie wyciskacz łez, to ręka w Twoją strone. Kiedy będzie potrzeba, stane w Twojej obronie. Zwykla muzyka, tak jak zwykle słowa. Bezcenne to wszytsko, weź poczuj i to zobacz. Pare wersów w zeszycie i godzinne nagranie. Nocy piekna numer 3 kolejne wyzwanie. Dla tej co jest jak tlen potrzebny do przezycia, dla tej co jest jak słońce bez którego nie ma zycia, bez którego nie ma nic. Ciemne barwy kryją płutno, chce stanąć obok Ciebie, za nimi przewód utną i patrzeć nieskończenie, widzieć zadowolenie, widzieć uśmiech na twarzy, ta scena mi sie marzy. Bezprzerwy i powrotnie widze strome stopnie. Były chwile złości, które były ulotne. Ale głowa do góry, jest muzyka, jest nagranie, jest przekaz dla Ciebie, nielegalnie i karane ale warto wiem. już to kiedyś powiedziałem... charakter, dobre serce i na tym nie przestałem. Jesteś dla mnie aniołem, który zmienia mnie na lepsze, jesteś dla mnie kimś ważnym, reszte serdecznie piepsze...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Lider / NKL: Chc

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Lider / NKL: Chc

Skomentuj tekst

Lider / NKL: Chc

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Chc - Lider / NKL, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Chc - Lider / NKL. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Lider / NKL.