Maanam: Jeste

Tekst piosenki

Brak wideo

Maanam

Teksty: 114 Tłumaczenia: 0 Wideo: 26

Tekst piosenki

Maanam: Jeste

Rośniemy powoli Lecz za to wytrwale W zawody ze szczurem W zawody ze smrodem Przepuszczamy i wchłaniamy Tężejemy w nocy Oni atomowo My po prostu z procy My jesteśmy bardzo silni My jesteśmy bardzo śmiali My jesteśmy bardzo silni, my jesteśmy bardzo śmiali My jesteśmy bardzo silni, jesteśmy po prostu ze STALI Śnimy sny potężne Niegroźne nam burze Oni z biczem w ręku A my z głową w chmurze Gdy oni z Bich-Bucha Wtedy my z Buch-Bacha Mówimy na końcu Tak trzeba HaHaHa My jesteśmy bardzo silni... ... jesteśmy po prostu WSPANIALI My jesteśmy bardzo silni... ... jesteśmy po prostu ze STALI A kiedy nas droczą Piaskiem sypią w oczy My możemy gdy zechcemy Nawet w ogień skoczyć My jesteśmy bardzo silni... ...jesteśmy tak cudowni, jesteśmy po prostu ze STALI
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Maanam: Jeste

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Maanam: Jeste

Skomentuj tekst

Maanam: Jeste

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Stranger (feat. Keanu Silva, Jhn McFly - piosenka z filmu 'Kolejne 365 dni') Marissa
  „Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on My danger Kiss me like a stranger Come and taste my flavor You don't need no chaser Just vibe on ”
 • Ania (piosenka z filmu o Annie Przybylskiej) Andrzej Piaseczny
  „Tak się miało stać Tak być Zostać tak W słońce leć Sama wiesz Najzwyczajniej to pociąga nas Choć dzień Musi zajść Tak czy nie Czy nie, czy nie Czy nie biegniemy tam Żeby żyć, by żyć I ”
 • Nibylandia Blue Cafe
  „Chociaż na moment Pokaż mi miejsce na ziemi Gdzie nie jest tak ciemno, choć słońce Co rano wstaje jak kiedyś Bać się będę mniej Może z czasem będzie lżej Gdy poprosisz, zawsze, ja białą flagę ”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • All I Have (EMO) Oskar Cyms
  „Walking away Closer to sober Something is telling me We can't be reached anymore I'm falling apart But I know that I need you I need you now It hit me like a train When nothing felt the same”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Jeste - Maanam, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Jeste - Maanam. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Maanam.