Maanam: Raz-dwa, raz-dwa

Tekst piosenki

Maanam

Teksty: 114 Tłumaczenia: 0 Wideo: 27
Profil artysty

Tekst piosenki

Maanam: Raz-dwa, raz-dwa

Z dołu do góry, z góry na dół Z ciemności w słońce, z ciszy w krzyk Falowanie i spadanie, falowanie i spadanie Ruch, magnetyczny ruch, ściana przy ścianie Miraż tworzenia, złuda istnienia Im wyżej skaczesz, tym bliżej dna Falowanie i spadanie, falowanie i spadanie Ruch, magnetyczny ruch, ściana przy ścianie Raz-dwa, raz-dwa, raz-dwa, raz-dwa Raz-dwa, raz-dwa, raz-dwa, raz-dwa Raz-dwa, raz-dwa, raz-dwa, raz-dwa, raz-dwa W końcu zmęczony bez sił i ochoty Bez domu i imienia, w kanale zapomnienia Falowanie i spadanie, falowanie i spadanie Ruch, magnetyczny ruch, ściana przy ścianie
Autor tekstu: Kora
Data dodania: 2011-02-22
PDF Edytuj

Tłumaczenie piosenki

Maanam: Raz-dwa, raz-dwa

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Maanam: Raz-dwa, raz-dwa

Skomentuj tekst

Maanam: Raz-dwa, raz-dwa

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Przybieżeli do Betlejem pasterze Kolędy
  „Przybieżeli do Betlejem pasterze, Grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wysokości, chwała na wysokości, a pokój na ziemi. Oddawali swe ukłony w pokorze Tobie z serca ochotneg”
 • Cicha noc Kolędy
  „Cicha noc, święta noc, Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka Święta Czuwa sama uśmiechnięta Nad dzieciątka snem , Nad dzieciątka snem. Cicha noc, święta noc, Pastuszkowie ”
 • Nie miały aniołki choinki na święta Kolędy
  „1.Nie miały aniołki choinki na święta, o choince dla nich nikt tam nie pamiętał. Popatrzyły się na siebie, wywierciły dziurę w niebie ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho, ho! 2.Złapały za czubek naj”
 • Lulajże Jezuniu Kolędy
  „Lulajże Jezuniu, moja Perełko, Lulaj ulubione me Pieścidełko. Lulajże Jezuniu, lulaj, że lulaj A ty go matulu w płaczu utulaj Zamknijże znużone płaczem powieczki, Utulże zemdlone łkaniem ustecz”
 • Bóg się rodzi, moc truchleje Kolędy
  „Bóg się rodzi, moc truchleje, Pan niebiosów obnażony; Ogień krzepnie, blask ciemnieje, Ma granice nieskończony. Wzgardzony okryty chwałą, Śmiertelny Król nad wiekami; A Słowo Ciałem się stało ”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • raz dwa raz dwa tekst
 • wykonawca piosenki raz dwa raz dwa
 • w górę i w dół ściana przy ścianie piosenka
 • interpretacja tekstu raz dwa manam
 • do góry i w dół piosenka

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Raz-dwa, raz-dwa - Maanam, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Raz-dwa, raz-dwa - Maanam. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Maanam.