Maciek Mol: Zrobi

Tekst piosenki

Brak wideo

Maciek Mol

Teksty: 12 Tłumaczenia: 0 Wideo: 0

Tekst piosenki

Maciek Mol: Zrobi

Brać się do roboty, wroga bić już czas Widzę zamiast mężczyzn, mnóstwo bab wśród was Takiej bandy nikt nie zlęknie się Zadrżyjcie więc na dźwięk tych słów Mężczyzn z was wkrótce sam zrobię znów Z wierzchu masz być skałą, ma się żar w niej tlić Każdy bój zwyciężysz, zawsze tak ma być Dziś gdy widzę was niedobrze mi Lecz wytężcie wreszcie słuch Mężczyzn z was wkrótce sam zrobię znów - Co chwila to zatyka mnie - Ja ostatnio czuję dreszcze - Nieraz z w-fu wiałem byłem głąb - Ten gość dał im nieźle w kość - Może mnie nie przejrzał jeszcze - Nie chodziłem na pływalnię to był błąd Ref: Silny bądź Musicie być jak szalona rzeka Silny bądź Jak tajfun który obali mur Silny bądź A równocześnie tak tajemniczy Jak księżyc co wygląda tu zza chmur Blisko już do walki, naprzód gna ten czas Tylko twardy rozkaz, łączy mnie i was Lepiej odejdź bo dla ciebie brak miejsca, Więc gnaj stąd co tchu Z ciebie nic nie da się zrobić tu Ref: Silny bądź Musicie być jak szalona rzeka Silny bądź Jak tajfun który obali mur Silny bądź A równocześnie tak tajemniczy Jak księżyc co wygląda tu zza chmur /x2
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Maciek Mol: Zrobi

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Maciek Mol: Zrobi

Skomentuj tekst

Maciek Mol: Zrobi

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Zrobi - Maciek Mol, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Zrobi - Maciek Mol. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Maciek Mol.