Mandaryna: Po prostu chcę

Tekst piosenki

Mandaryna

Teksty: 34 Tłumaczenia: 1 Wideo: 9
Profil artysty

Tekst piosenki

Mandaryna: Po prostu chcę

1. Zapomnę dziś to co wiem Bym mogła odejść gdzie tylko chcesz Weź mnie i zbierz stąd Bez słów, bez łez Błądzę wśród traw dokoła mgła Szukam w nich Ciebie odnajdę, wiem Ktoś jest, zniknąć może ktoś Nie chcę tak żyć Ref: Za słowem - potok słów Za gestem gest - więc mów Chcę Cię kochać, pragnąć, chcieć Jesteśmy jednym, wiem czego chcesz, ja chcę Chcę zapomnieć to co złe I chcę pamiętać nas, Ty też chcesz 2. Na skrzypcach gra znudzony świerszcz Spytał mnie dzisiaj, czy uda się? Samotnie milczę, więc Nie mam już łez Wnikasz w mą myśl, Jesteś tu? Znalazłeś tam tylko pył i kurz Zostań, wystarczy nam Wiary by trwać Ref: Za słowem - potok słów Za gestem geat - więc mów Chcę Cię kochać, pragnąć chcieć Jesteśmy jednym, wiem czego chceszm ja chcę Chcę zapomnieć to co złe I chcę pamietać nas, Ty też chcesz
Autor tekstu: Michał Wiśniewski

Tłumaczenie piosenki

Mandaryna: Po prostu chcę

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
100 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Mandaryna: Po prostu chcę

Skomentuj tekst

Mandaryna: Po prostu chcę

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Bando Love Story Remix Alberto X doubleS X p3 X Enakim
  „take me somwhere far away from here, from here take me somwhere far away from here, from here Baby, don’t breake my heart Don;t break my heart Always back to the bando (…) Put upin a lam bo F”
 • Jak hip-hop był hip-hopem ZBUKU, Bezczel
  „2012, Before Hip Hop Tempo Poland Rozpoczynam historie Zrób mi miejsce – moja kolej Tak poznaje mnie Tomek Wchodzę do gry po swoje Witam cie w Polsce Milion I to dosłownie w moment Polska płon”
 • Niebo było różowe Kaśka Sochacka
  „Skończyłam dziś Nie czuje się z tym dobrze Musiałam wyjść Na zewnątrz było chłodniej Nie będzie już pachniało hortensjami Nie będzie już Tak dużo miedzy nami Niebo było różowe A więc tak wyg”
 • Toxic Love Viki Gabor
  „Czemu znowu robisz to doskonale wiem, ze dobrze się bawisz nie udawaj ze wiesz co to twój błąd i gorzko zapłacisz! Przewidziałam każdy krok teraz wiesz, że ja wiem twoje plany jesteś toxic ”
 • Wishes Come True Duncan Laurence
  „Hay, how are you merry christmas i have a feeling you’re feeling alone you ask me if i have any wishes i said: maybe, it’s time that we get off the phone you ask: What is that all about? Well,”

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Po prostu chcę - Mandaryna, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Po prostu chcę - Mandaryna. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Mandaryna.