MARCYSIA: Prolog
Tekst piosenki
Tekst piosenki
MARCYSIA: Prolog
Sobą też czuję się czasami, nie chcę
Zejść, po tym ile mi zabrali
Niosą mnie
Chyba dla nich spadłam z fali
Kim jestem mieli za nic
A może osąd nagle wyłączcie
Podgląd na mnie popatrzeć dam wam szansę
Ostatni raz
Chcieli mnie widzieć na dnie
Dam wam znać jak spadnę
Ciekawe ile czasu zajmie mi lot
Chcą o mnie zadbać
Oni wiedzą lepiej
Po tych latach
Czasem sama nie wiem
Czy skakać
Kiedyś jeszcze będę sama
Nie wiem już
Sama nie wiem już
Mam pełen klub
W głowie szklanki na sobie
I tłum, który nie boi się podejść
Dajcie spokój już
Bo nie ważne co powiem
I tak wyrwiesz mnie na podest
I tak ode mnie wiesz lepiej ale
Osąd nagle wyłączcie
Podgląd na mnie popatrzeć dam wam szansę
Ostatni raz
Chcieli mnie widzieć na dnie
Dam wam znać jak spadnę
Ciekawe ile czasu zajmie mi lot
Chcą o mnie zadbać
Oni wiedzą lepiej
Po tych latach
Czasem sama nie wiem
Czy skakać
Kiedyś jeszcze będę sama
Nie wiem już
Sama nie wiem już
Warszawa tak zimna, przejdę się po lodzie
Nada się okazja, to może opowiem dlaczego
Biel pokryta w plamach kryje to pod spodem
Ja na czarno ubrana wychodzę, bo od dawna nie kryję w sobie nic
Nada się okazja, to może opowiem więcej ci
Tłumaczenie piosenki
MARCYSIA: Prolog
O tym utworze
MARCYSIA: Prolog
Prolog
"Prolog" to debiutancki singiel należący do youtuberki Marii Ryskały, pseudonim Marcysia, który artystka wydała nakładem Warner Music Polska. Słowa napisała Marcysia wraz z Adamem Kuberą, pseudonim "ZEKE", natomiast muzyka skomponowana została przez Szymona Frąckowiaka, pseudonim francis. W tekście wokalistka zawarła wszystkie swoje uczucia, z którymi zmagała się, kiedy wylała się na nią fala hejtu od fanów, którzy nagle się od niej odwrócili.
Piosenka ukazała się premierowo na YouTube - 22 czerwca 2023 roku. "Prolog" dostępny jest na oficjalnym kanale Marcysi. Do sierpnia 2024 roku wyświetliło ją 1,02 mln osób (stan na sierpień 2024).
Pod nagraniem, wyreżyserowanym przez Nastkę Gonerę znalazło się też ponad 1550 komentarzy - "Od początków tworzenia ekipy miałaś potencjał w głosie, super że to wykorzystujesz i tak się rozwijasz!"
Marcysia ma też w swoim repertuarze takie piosenki jak: "Jestem zmęczona", "Kioto", "Kto", "Lustro", "Nauczymy się czuć?", "Playback", "Sama", "Seria niefortunnych zdarzeń", czy "W mojej głowie".
Marcysia
Marcysia to pseudonim używany przez youtuberkę i influencerkę Marię Ryskalę. Artystka urodziła się 25 grudnia 1997 roku. Jest zodiakalnym Koziorożcem i ma 168 centymetrów wzrostu.
W 2019 roku dołączyła do projektu Ekipa Friza, założonego przez youtubera Karola „Friza" Wiśniewskiego, w którym uczestniczyła przez jego trzy sezony.
Od 2020 roku prowadzi też swój kanał na YouTube (@marcysiaryskala7369), który subskrybuje 1,05 mln subskrybentów.
Od 2019 roku związana była z youtuberem Mateuszem Trąbką (pseudonim Tromba), jednak w 2024 roku ich związek się rozpadł - "Kochani chcemy Was poinformować razem z Matim, że nie jesteśmy już razem. Pomimo publicznego związku, to co było między nami jest dla nas bardzo osobiste dlatego prosimy o uszanowanie naszej prywatności" - tak brzmiało oświadczenie, które para wydała wspólnie za pośrednictwem swoich social mediów.
@ryskalamarcysia to oficjalne konto, które influencerka prowadzi na Instagramie od grudnia 2018 roku. W serwisie obserwuje ją ponad 2 mln osób (stan na sierpień 2024).
Inne teksty wykonawcy
MARCYSIA: Prolog
-
Kto
- MARCYSIA
-
Seria niefortunnych zdarzeń
- MARCYSIA
-
Nauczymy się czuć?
- MARCYSIA
-
Lustro
- MARCYSIA
-
W mojej głowie (feat. Bonson)
- MARCYSIA
Skomentuj tekst
MARCYSIA: Prolog
Polecane na dziś
Teksty piosenek
-
Decyzje (ft. Zalia)
Vito Bambino
„Mogłaś Mogłem, mogliśmy Lepiej się poznać Doznać - doznali Powiedz dlaczegoś taka podła (Podła!) Podły - podjeli Gdy decyzja nie jest prosta Poszła, poszła z nim Mogliśmy się sobie pobrać Ty”
-
Gdy będziesz sam (Księga Żywiołów) - ft. Oskar Cyms
Wiktoria Kida
„Słyszałem znów jej głos Wołała mnie Błękitnej sukni blask To tylko sen A jeśli noc to dzień nie budź mnie Te same okna inny obraz Tę historię już znam Gubimy siebie sam już nie wiem,”
-
Przy tobie
APTEKARZE
„Jestem przy tobie, chodź tu kochana Wielbię szatynki, wszystkie blondynki Kiedy poznałem nie wydziwiałem Wielbię szatynki, wszystkie blondynki Kiedy poznałem to osiwiałem Kiedy sam ze sobą ju”
-
99 Gra o wszystko - feat. Krisu
Tomasz Niecik
„Zawsze bądź tu sobą, a nie będzie z tego drama Świat zmieniają ci, co nie pasują do tych zasad Być sobą to sztuka, gdy świat mówi nie Największa wygrana to nie zgubić się Jeśli to koniec, to niech”
-
Bądź pozdrowiony mój świecie
Piotr Rubik
„Bądź pozdrowiony, mój świecie Napadła mnie dziś myśl płocha Że ty nas chyba mniej lubisz, Że chyba przestałeś nas kochać. Bądź pozdrowiony, mój świecie, Nad ranem myślałam z lękiem, Co kroczy ”
Ostatnio wyszukiwane
Teksty piosenek
Wybrane
Teksty piosenek
-
OSSESSIONE (Sanremo 2026)
- Samurai Jay
-
Labirinto (Sanremo 2026)
- Luchè
-
Poesie Clandestine (Sanremo 2026) - feat. Aka 7even
- LDA
-
Magica Favola (Sanremo 2026)
- Arisa
-
Stupida sfortuna (Sanremo 2026)
- Fulminacci
-
La felicità e basta (Sanremo 2026) - feat. Colombre
- Maria Antonietta
-
Opera (Sanremo 2026)
- Patty Pravo
-
TU MI PIACI TANTO (Sanremo 2026)
- Sayf
-
Çike Çike
- Bebe Rexha
-
AI AI (Sanremo 2026)
- Dargen D'Amico
Tekst piosenki Prolog - MARCYSIA, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Prolog - MARCYSIA. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - MARCYSIA.
Komentarze: 3
Sortuj