Marek Grechuta: Pie

Tekst piosenki

Brak wideo

Marek Grechuta

Teksty: 104 Tłumaczenia: 1 Wideo: 11

Tekst piosenki

Marek Grechuta: Pie

Kiedy śniegi odeszły, ostatnie śniegi od latprzyszła do nich ze słońcem, zasiała drzewa i wiatr.W domu wszystko jaśniało, a kiedy stała się czerńjak szeptane modlitwy nad śpiącą wodą jej śpiew.Skąd się wzięła tak piękna i kogo znajdzie wśród nas?Czyje będą te drzewa co siała, czyj będzie las?Śmiała się w głos, śmiała się w śnie, śmiała się w letnich sukienkach.Była jak sen, a każdy w śnie nosił ją z wiatrem na rękach.W jedną noc nad śpiącą wodą ujrzeli kogoś.W jedną noc ktoś zajrzał w okno.Tak jak stała wybiegła z domu, biegła po łącektoś miał oczy, oczy płonące.Całą noc nikt nie spał w domu i przyszły noce, noce męczącestanie w oknach i czekanie gdzie te oczy, oczy płonące.A gdy noc już odeszła wróciła do nich za dniastała w progu, mówiła i każdy słuchać się bał.Muszę odejść - odchodzę, zabieram drzewa i wiatron tam czeka nad wodą, zabieram drzewa i wiatr.Stali w oknie odlegli, gdy idzie z tamtym za lasa za nimi, za nimi, za nimi drzewa i wiatrodchodzi, odchodzi, odchodzi, odchodzi nasz las....za nimi, za nimi, za nimi odchodzi nasz las...odchodzi, odchodzi, odchodzi, odchodzi nasz las...odchodzi, odchodzi, odchodzi, odchodzi nasz las...
Autor tekstu: nieznany
Data dodania: 2011-02-22

Tłumaczenie piosenki

Marek Grechuta: Pie

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Marek Grechuta: Pie

Skomentuj tekst

Marek Grechuta: Pie

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Post Dawid Podsiadło
  „Czy ona z nim spała Czy było bara-bara Wielce ciekawi mnie Post Czy staję na zakazach Czy płaci każdy mandat Na pewno nie Post Czy płaci alimenty Kupuje im prezenty Nie wydaje mi się Po”
 • Jest tylko teraz (Męskie Granie Orkiestra 2022) Bedoes, Krzysztof Zalewski, Kwiat Jabłoni
  „W moich oczach strach jak w twoich Wiem, że się boisz więc mnie złap za dłoń i Rozświetlimy noc i niech blask nas chroni Bo nam nie brak serca, nawet gdy brak naboi Słuchaj Nie ma co się bać! ”
 • Wyglądasz Idealnie SKOLIM
  „Dla mnie Zatańczysz teraz dla mnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Oj tak ładnie Ładnie Bujaj się tak ładnie Wyglądasz idealnie Gdy tańczysz tylko dla mnie Hej, piękna kręć d”
 • Krystyna Ralph Kaminski
  „Halina ma orzech i orzech wciąż grabi Malina ma pierwsza, a babcia wrześniowe Pod ziemią mieszkają Diana i Suzy a kot do kichania Znów mnie doprowadza Helenka z Marzenką znów grilla rozpala Wuj”
 • In Corpore Sano (Serbia - Eurowizja 2022) Konstrakta
  „Onas eroproc ni somrefne snem Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? Koja li je tajna zdrave kose Megan Markl? Koja li je tajna? (Koja li je tajna?) Mislim da u pitanju je ”

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Pie - Marek Grechuta, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Pie - Marek Grechuta. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Marek Grechuta.