Martyna Jakubowicz: Wejd

Tekst piosenki

Brak wideo

Martyna Jakubowicz

Teksty: 78 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7

Tekst piosenki

Martyna Jakubowicz: Wejd

Za dzika jestem, na te wszystkie towarzystwa inteligentów, nie mam zdrowia dłużej znosić reżyserów, inżynierów, gitarzystów i kelnerów źle się czuję wśród tych twarzy o czymś innym chcę pomarzyć Nie mam czasu dla bajarzytych ludowych, tych z urzędu baju baju, ględu ględu idzie gęś do punktu lęgu a ja stoję i nadaję takie moje wredne obyczaje nie mam czasu Wejdę na górę i spojrzę w dół wejdę na górę i spojrzę w dół wejdę na górę i spojrzę w dół wejdę na górę Nie mam czasu dla grabarzy, seksualnych gawędziarzy inżynierów, reżyserów, bajerantów i kelnerów nawiedzonych i szpanerów, tych w kanałach i u sterów nie mam czasuBaju baju, ględu ględu idzie gęś do punktu lęgu ja wysiedzieć nic nie muszę stoję w kolejce po duszę Nie muszę nic nie muszę nic Wejdę na górę i spojrzę w dół wejdę na górę i spojrzę w dół wejdę na górę i spojrzę w dół wejdę na górę i...
Autor tekstu: nieznany

Tłumaczenie piosenki

Martyna Jakubowicz: Wejd

Nie ma jeszcze tłumaczenia dla tego utworu
Bądź pierwszy i dodaj swoje tłumaczenie
Podoba Ci się tekst piosenki? Oceń tekst piosenki?
0 %
0 %

Inne teksty wykonawcy

Martyna Jakubowicz: Wejd

Skomentuj tekst

Martyna Jakubowicz: Wejd

Komentarze: 0

Twój komentarz może być pierwszy

Polecane na dziś

Teksty piosenek

 • Wiem Carla Fernandes
  „znów czuje ze tracę grunt pod nogami prze stój nie chcę wiedzieć czy to już co tam wołam z planów został gruzy taka kolej rzeczy , cóż chciałam mieć wszystko na raz i nie wiedział sama co”
 • It'll Be Okay Shawn Mendes
  „Are we gonna make it? Is this gonna hurt?" We can try to sedate it But that never works I start to imagine a world where we don't collide It's making me sick but we'll heal And the sun wil”
 • Nie Znasz Wad Dwa Sławy
  „Od kiedy wszedłem nie wiesz o co common zakręciłem w głowie czy za szybko wstałaś? już przeglądasz moje profilowe skomentujesz czy wkleisz 2 ognie? ty jak gospodarka albo influenserkja albo ”
 • Ratuj (ft. Tribbs) Smolasty
  „Ciągle jestem taki sam Coś zjebałem – to nie ja! Nie chce słuchać twoich rad Nie chce słuchać twoich dram Dla niej będę słodki cham Bukiet róż i nocny włam Dzisiaj nawet whisky sour nie uleczy t”
 • WOW MEGA Patrycja Mołczanow
  „Dzwoni menadżerka, mówi jest nowa oferta WOW MEGA skrzynka i koperta, w niej dycha w papierkach WOW MEGA Komu to zawdzięczam zapytam dzisiaj lusterka słyszę: WOW MEGA WOW MEGA, WOW MEGA, WOW ME”

Użytkownicy poszukiwali

Teksty piosenek

 • wejde na każdą gore martyna

Ostatnio wyszukiwane

Teksty piosenek

Wybrane

Teksty piosenek

Wykonawcy

Lista alfabetyczna

Tekst piosenki Wejd - Martyna Jakubowicz, tłumaczenie oraz teledysk. Poznaj słowa utworu Wejd - Martyna Jakubowicz. Znajdź teledyski, teksty i tłumaczenia innych piosenek - Martyna Jakubowicz.