Tekst piosenki
Wpierdalam się w bit, robię bit, robię syf.
Rozpierdalam tryb, jebie ten styl
Wpierdalam się w bit, żeby było git
Wchodzę w bit, wchodzę w ten jebany bit
Wpierdalam się w bit, robię jebany ten styl
Mój telefon robi tylko tryn tryn, lecą tylko te jebane suby.
Jebie dzisiaj track, rozpierdalam kurwa mać

![Błoto + Ion D "Atmosfera": Improwizacją przeciwko kapitalizmowi [RECENZJA]](https://i.iplsc.com/000MN8D7DCNAFCF6-C492.webp)




![JIMEK / ORKIESTRA / GOŚCIE - HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU. ROZDZIAŁ III OSTATNI: Rąbek tajemnicy przed wrześniowym koncertem [RELACJA]](https://i.iplsc.com/000MWVZ2CM3MUFLQ-C429.webp)